| lavinia_6809 a întrebat:

mie imi place de un baiat, iar el e in clasa cu mine, dar eu nu mai stiu ce sa cred, pe mes imi spune sa nu fiu geloasa, iar la scoala nu ma baga in seama, ce sa fac de ce face asa?

Răspuns Câştigător
| AdeLinuTza_5528 a răspuns:

Buna...daca la scoala nu te baga in seama inseamna ca nu e sigur de sentimentele tale fata de el si de aceea nu si le exprima nici el in public.Am o intrebare:in ce clasa esti?

3 răspunsuri:
| effect a răspuns:

E posibil sa fie un baiat mai timid
Si pe net sa poata vorbi cu tine fara nici o problema
Dar la scoala sa ii fie rusine
Incearca tu la scoala sa incerci sa vorbesti cu el, sa te bagi tu in seama la el

| Aოтuu a răspuns:

Pai incercati sa vorbiti mai mult, atat pe mess cat si la scoala. Incearca sa-i spui pe mess sa te bage la scoala in seama.

| AdeLinuTza_5528 a răspuns:

Aha...esti in clasa a7-a...incearca sa aduci vorba in public de fata cu el despre ceea ce iti spune pe mess sa vezi cum reactioneaza atunci si apoi vom ma vedea ok?:*