| alexutza1997 a întrebat:

ce pot face ca un baiat care imi place sa ma bage in seama?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sa te bage el in seama ar fi mai greu, si poate vei reusii, dar invers, cum nu-ti doresti.
Ceea ce trebuie sa faci este sa-l bagi tu in seama pe el, sa-i vorbesti, sa-i cer ajutorul, sa aflii ce-i place lui, si sa vorbesti cu el despre asta etc.
Ii poti arata ca-l placi prin gesturi ca luatul in brate, sau un mic sarut pe obrazi, chestii nu foarte fortate, dar care sa-i starneasca interesul.
Cel mai bine, este intai sa incerci sa te imprietenesti cu el, si sa vezi ce fel de om este, sa-l intelegi, ca sa stii cum sa te comporti in preajma lui.
Sau, metoda cea mai simpla ar fi sa-i spui direct ca-l placi, asta te-ar scapa de toata obosealawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sa il bagi tu in seama.winkingSa filtrezi cu el, daca treci pe langa el atingel usor cu umarul etc. stii tu gesturi din astea copilaresti, dar dragute.love struck Sau mai simplu sa te duci la el sa ii spui ca il placi, daca ar vrea sa iesiti impreuna undeva la un suc.