| elena_7605 a întrebat:

Buna imi place un baiat cu care am mai fost inainte si nu stiu daca sa mai stau cu el pentru ca eu nu mai stiu daca el ma mai place

de exemplu intr-o zi stateam cu prietenele in fata scoli si el vorbea in fata noastra cu un prieten si nu stiu ce ia sp el ca prietenul lui la impins in spre noi si era gata sa cadem unul pente altul dar pe mine la prins o prietena

deci ajutati-ma plizzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Automat daca a mai fost cu tine e imposibil sa nu te placa si acum poate nu la fel de mult dar te place iti garantez.Acum nu stiu daca va mai vrea sa fiti din nou impreuna (depinde de motivul despartirii anterioare) happy

4 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Te placee e ceva sigur love struck De ce mai pierzi vremea? du-te si vorbeste cu el :* big hug Bfttt

| Timmotey a răspuns:

Hmmm haios incearca sa ii vorbesti poate ca te place si nu stie sa iti arate

| Adicteddd a răspuns:

Prietenul lui la impins pentru ca te-a vazut si sigur el i-a zis ceva despre tine poate te mai plc si din acest motiv eu cred ca la impins

| elena_7605 explică:

Peste altul dar pe mine m-a prins o prietena