| pinkyypromise a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi pentru a simti mai multa placere in timpul sexului?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Daca consumi putin alcool inainte asta te-ar putea ajuta sa fii mai relaxata. Daca stai pe spate, cu gatul pe marginea patului si capul lasat pe spate asta ar ajuta printr-un flux mai mare de sange spre creier sa simti putin amplificata orice senzatie. Daca folosind mainile, tu sau partenerul tau puteti stimula 2-3 zone erogene lae tale simultan evident se va amplifica senzatia de placere. Muzica, parfumul, locul in care o faceti, ritmul alternat, ceva nou, sau un joc..., ceva rapid premeditat, sau ceva spontan neasteptat, riscul de a fi vazut sau in aer liber dar fara riscul de a fi vazut ( pe munte, in apa, intr-o pestera ). Cu cat experimentezi cu cu atat vei afla mai multe raspunsuri. Succes si rabdare!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa combinati pe intreaga durata a partidei de sex, actele sexuale cu diverse ''picanterii''si fantezii sexuale si la o adica si anumite perversiuni mai mult sai mai putin ''ortodoxe'' laughing Dar mai ales in pauza dintre reprize sa incercati sa practicati pettingul pentru a intretine o atmosfera cat mai ''fierbinte'', excitanta. Incercati sa transpuneti in practica fanteziile voastre chiar si cele mai perverse. Succes!

| Plato a răspuns:

Ce esti?

| pinkyypromise explică (pentru Plato):

Sunt fata

| Plato a răspuns (pentru pinkyypromise):

Exista prezervative speciale, sunt mai groase si au ceva chestii pe ele.