| Anonima934874 a întrebat:

Buna TPU, Am si eu o intrebare am facut sex de mai multe ori cu iubitul meu dar nu am simtit niciodata vreo placere, Imi puteți spune de ce nu am simtit nimic in timpul sexului. Mulțumesc mult

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

El e nepriceput, tu nepregătită.

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu avem de unde sti, pot fi multi factori de natura medicala implicati la mijloc, pe langa ce s-a zis deja mai sus.

De citit : https://www.romedic.ro/absenta-placerii-in-timpul-actului-sexual-0P36296

| Emilian65 a răspuns:

Nu simți plăcere când faci sex cu iubitul, deoarece nu sunteți ajunși la punctul culminant pentru a face sex satisfăcător.

| Anonima934874 explică (pentru Emilian65):

Mulțumesc tuturor de răspunsuri

| VoidEternal a răspuns:

Poate nu te simți suficient de confortabilă în prezența lui, nu te relaxezi, nu ești suficient de excitată.

In final poate pur și simplu nu sunteți compatibili.

| Alecsandru322 a răspuns:

Pai poate nu e compatibilitate sau marimea.

| Fatainroz99 a răspuns:

Ești excitată atunci când faceți sex? Te simți atrasa sexual de el sau nu?

| Anonima934874 explică (pentru Fatainroz99):

Nu sunt excitata eu ma excit mai greu, el nu are rabdare cu bine daca el are chef acum sa face sex acum vrea sa facem nu ma excita

| mihai69 a răspuns (pentru Anonima934874):

Și cum ai vrea să simți plăcere în condițiile astea?
E fix ce ziceam mai sus!

| suntserios a răspuns (pentru Anonima934874):

Pai explica i că ai nevoie de preludiu lung. Fara comunicare nu o să iasă nimic.