| xXLoveBunnyXx a întrebat:

Buna!
imi puteti explica si mie ce inseamna sa te masturbezi
pe intelesul unei fete de 14 ani rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Autosatisfacerea inseamna stimularea anumitor parti ale corpului in vederea obtinerii unor senzatii de sublima placere. Te poti masturba cu mana ta sau cu ajutorul unor obiecte, sau poti fi masturbata de o alta persoana care poate folosi degetele, buzele, limba singure sau in combinatie cu alte obiecte specifice folosite in acest scop.

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Te joci acolo jos și dacă îți place, continui...
dacă nu, te oprești.

| SorinaSuciu a răspuns:

Inseamna sa iti produci orgasm singura laughing

| intelboss a răspuns:

Adica sa te joci cu organele genitale (pasarica) sau cu sanii si sa iti creezi placere la fel ca in timpul sexului fie cu ajutorul mainii fie cu ajutorul unei jucarii daca ti-a placut raspunsul si mai ai intrebari scrie pe privat

| Iasmiiina a răspuns:

Sa iti introduci ceva in zona intima.