| AndreeaD777 a întrebat:

Ce inseamna sa te masturbezi? SI cum te masturbezi?:s

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ai multe tehnici cum sa te masturbezi cauta pe internet!

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Să freci penisul

| UnuAltu a răspuns:

Sa te faci singur fericit(a) prin stimularea organelor sexuale :-> la fete clito si la baieti penis incearca si o sa vezi!

| Ovidiu_3146 a răspuns:

Mai bine nu incerca, poate o sa-ti placa prea mult si atunci nu te mai atrage asa mult o/un partener de sex opus si o sa ajungi rau. Sunt multi pe aici care cer sfaturi cum sa se lase de masturbat. app are influente negative asupra omului!

| Marcela a răspuns:

Deci daca esti baiat iti faci laba. incepi frumos prin a-ti freca penisul
iar daca esti fata te joci cu degetzelele smugsmug

mult norocwinking

| cucaracia a răspuns:

Te freci...
uite si o definitzie mai complexa decat a mea.
A SE MASTURBA a se autosesiza, a avea manivelă, a o bate la cap, a o ciocăni în vârf, a o da cu capu’ de toți pereții, a da cu mucii de faianță, a da cu sacâz, a-i da în cap lui chelu’ / lui mutu’, a o da pe sub mână, a duce copiii la piscină, a face bătături în palmă, a face laba, a face manivelă / zgudu, a freca gherțoiu’, (d. femei) a-și întărâta ghiocelul, a juca table, a o lua în mână, a o lua la labă, a planta copii, (d. femei) a pune degetul la omidă, a pune faianță, a se uita în ghioc, a o zăpăci.

| 066614 a răspuns:

Adica cand un baiat face laba cand i se scoala si el si o freaca big grin