| timida1998 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie cum sa fac un baiat sa se indragosteasca de mine?

9 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Intri cu el in vorba vezi ce i place i vorbesti frumos si el se ataseaza usor usor si dupa aia restul vine d la sine

| chelie91ptm a răspuns:

Fal sa ejaculeze

| Aasdfghj a răspuns:

vorbeste si tu cu baiatul respectiv, iesiti pe undeva, incearcati sa va cunoasteti si poate o sa-i placa de tine si o sa vrea sa fiti impreuna.

| Andra1024 a răspuns:

Buna! Fii naturala, fii tu insuti, filtreaza cu el.Incearca sa aveti o intalnire si afla ce parere are el despre tine.Afla daca si el te place. Daca crezi ca merita baiatul atunci ia-ti inima in dinti si spune-i adevarul ca tu il placi.Succes!

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

Ii spui ca daca sta cu tine... ii dai p...da

| mason a răspuns:

happy Cum sa faci un baiat sa se indragosteasca de tine "?" Pai, e simplu. De regula, cand ai arati interes te ignora. Scoate-ti formele in evidenta, nu prea provocator, si ignora-l. Chiar daca se apropie de tine, incearca sa controlezi situatia tu, nu-l lasa sa preia controlul. Barbatilor le place sa poteasca dupa femei, sta in natura lor. In momentul cand nu mai exista interesul pentru acea femeie trece la alta. Nu pentru ca ar fi porci, magari sau mai stiu eu cum ne zic femeile (in nestiinta lor), si pentru a reinvia acel interes, acel stimul, care ai face potenti si virili, si deci barbati. Stiu ca este un pic cam greu de inteles, dar barbatul fara erectie nu mai este, si nu se mai simte barbat. De aceea tine foarte mult la erectia lui. (V-as spune mai multe, dar nu-mi incape-n pagina happy )

| mason a răspuns:

happy Cum sa faci un baiat sa se indragosteasca de tine "?" Pai, e simplu. De regula, cand ai arati interes te ignora. Scoate-ti formele in evidenta, nu prea provocator, si ignora-l. Chiar daca se apropie de tine, incearca sa controlezi situatia tu, nu-l lasa sa preia controlul. Barbatilor le place sa pofteasca dupa femei, sta in natura lor. In momentul cand nu mai exista interesul pentru acea femeie, trece la alta. Nu pentru ca ar fi "porci", "magari" sau mai stiu eu cum ne zic femeile (in nestiinta lor), si pentru a reinvia acel interes, acel stimul, care ai face potenti si virili, si deci barbati. Stiu ca este un pic cam greu de inteles, dar barbatul fara erectie nu mai este, si nu se mai simte barbat. De aceea tine foarte mult la erectia lui. (V-as spune mai multe, dar nu-mi incape-n pagina happy )

| Mizterzu a răspuns:

Spunei ca vrei sa-i faci o **** , va mere winking

| Ann_2248 a răspuns:

Foarte usor : In primul rand esti indiferenta, iar apoi fa.l sa te doreasca prin indiferenta, fa.l sa creada ca esti un premiu la care nu poate ajunge iar cand tentatia e prea mare, du.te la el, vorbeste cu el, dar totul treptat, caci apoi o sa si.o ia in cap laughing so, la sfarsit o sa te abordeze el si o sa iti marturiseasca sentimentele pe care i le impartasesti si tuwinking