| adelynaa a întrebat:

Imi spune-ti va rog ce i-as putea da la prietenul meu ca sa-si aduca aminte de mine :d el pleaca in strainatate in vara asta (la lucru) si vreau sa mearga cu ceva primit de la mine.
ceva idei? :d suntem de aproape 6 luni impreuna

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pune-l sa te filmeze cand sunteti impreuna,filmeaza-l si tu pe el,cum radeti,cum vorbiti...
Poti insera si un mic discurs cald de drum bun, in final, singura.
Si nu e nevoie sa-i spui de ce filmezi...happy
Pune filmul pe un stick si e gata cadoul!
O fotografie ar fi prea putin, un tricou s-ar putea pierde sau rupe, un parfum se termina...dar imaginile cu voi ii vor aminti intotdeauna de clipe fericite!

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Un ceas, o bratara rezistenta, O sapca personalizata, o perna, o lampa-veoza.

| onasis1961 a răspuns:

Cred ca un lucru de bun gust este o iconita.Mergeti de luati una de la biserica, daca se poate cu un sfant care-l reprezinta.

| Azµre a răspuns:

O ramă cu o poză de-a voastră!

| AlexandraIleana a răspuns:

Pai ar fi dragut sa ii dai o poza cu tine ca sa isi aminteasca mereu de tine, sau un lantisor ...sau sa-i cumperi ceva de baietii! orice o sa-i aminteasca de tine!

| adriana05 a răspuns:

Sunt siteuri pe internet unde personalizeaza lucruri. Daca poarta ceasuri, spune-le celor de pe internet sa imprime o poza cu tine in int. ceasului sau o perina cu o poza de-a ta.De asemenea daca bea cafea, ceai fa o cana cu poza ta si te va vedea tot timpul.Multi ani inainte!

| PoseidonXD a răspuns:

Un ursulet al tau,o bratara, o poza cu tine, un lantisor de a ta, o bluza, o perna a ta din camera ta! Daca te-am ajutat atunci Fundita! Te rog