| croissant a întrebat:

ce i-as putea lua unui amic ca amintire? Pleaca in alta tara si nu as vrea sa ma uite. Vreau ceva de care sa isi aduca aminte de mine dar nu imi pot da seama ce. Ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Alina570 a răspuns:

Ai putea cu o fotografie de-a lui sa te duci la cineva care stie sa deseneze sau sa picteze sa va faca un tablou cu voi doi intr-o situatie semnificativa. De exemplu el in masina care pleaca spre gara sau aeroport iar tu facindu-i cu mana sau tu sprijinindu-ti barbia in palma ganditoare, iar intr-un balon care reprezinta gandul tau se afla chipul lui. Ai si putea inrama. Ceva de genul asta. Iti dau si un link cu anunturi daca vrei:

http://www.micapublicitate.ro/......_si_desen/

| KindaWeirdo a răspuns:

O bratara handmade sau un lantisor...nu are cum sa uite de tine daca le va purta. o cana, un desen, orice are legatura cu voi. poti sa faci cana la comanda cu o poza cu voi doi, ar fi super dragut iar pretul se ridica pe la maxim 20 de lei.winking

| AlcolikSmile a răspuns:

Buna :3

Un lant sau o bratara handmade. Le poti face tu din ata sau le poti cumpara de undeva.
O cana, o poza inramata cu voi sau grupul de prieteni sau ai putea merge la un centru de publicitate si sa-i personalizezi un tricou.

O buna idee ar fi sa ii scrii niste ganduri pe o foaie si sa o faci asa cum doresti cu desene, inimioare etc. in care sa ii reamintesti de amintirile frumoase petrecute impreuna si de sentimentele de prietenie pe care le ai fata de el ( ca iti este ca un frate.)

Un album personalizat in care sa fie scris cate ceva despre voi si poze prin jurul scrisului. happy

Bafta.