| GeorgiAnA199998 a întrebat:

Buna, in aceasta perioada am avut pofte, văzând la cineva că mănâncă, dureri de cap, iar când mâncam o înghețată mi s-a făcut efectiv scârbă câteva secunde crezând că a mâncat altcineva cu acea lingura, însă nu am vomitat sau ceva de genul. Este posibil sa fie sarcină? Am făcut sex neprotejat de mai multe ori, ziua asta fiind ultima din ovulație.

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Poftele nu apar așa rapid chiar daca ai fi însărcinată, ai putea sa fi pentru ca ai făcut sex neprotejat, depinde si când ai făcut, vezi si tu dacă îți vine menstruatia sau nu si vei afla, fa si un test de sarcină.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil sa fi insarcinata acum, fiindca greturile apar DUPA 3 saptamani de sarcina, nu dupa cateva zile.