| Georgiana_6674 a întrebat:

Buna in aceeasi zi in care mi-a venit prima data perioada aceea delicata am facut s. x cu prietenul meu si nu am folosit nici anticonceptionale si el nu a fol nici prezervativehappy ambii avem 12 ani si el a ejacuat in mine e posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| MadalinaDidi a răspuns:

Nu e cam foarte devreme pentru relatii sexuale? In fine,am auzit ca in perioada menstruatiei si dupa o saptamana de la trecerea acesteia nu esti fertila, adica daca a ejaculat in tine este posibil sa nnu fi ramas.Dar asta nu se stie sigur, dortorii ginecologi nu gazanteaza metoda asta.Ar fi bine sa ii spui mamicutei tale daca nu iti vine mentruatia luna viitoare

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

1.Ori esti una cu minte perversa si iti bati joc de utilizatori postand aberatii, sau

2.Esti o curva proasta si mica!

Daca mai ai nevoie de jigniri contacteaza-ma pe PM!

| AndaWest a răspuns:

Buna in aceeasi zi in care mi-au curs prima data mucii in perioada aceea delicata m-am gandit sa inventez

| AndaWest a răspuns:

Ce test ai facut u? la cat timp de la contact? daca nu il faci dupa 2saptamani nu iti iese rezultatul bun

| Tsiitsix3 a răspuns:

Fatttaa,tie iti arde de sex asa mica... mai asteapta.laughing da esti insarcinata.asteapta un bebebatting eyelashes sa ii pui numele vioerl sau gica sau ionell sau mai binii vasilicalaughing))))))))))) ca de sa semene cu parintii lui ciudati ai grija sa nu il inveti si pe el cu sexu.sa nu fie obsedati ca parintii lui:-d

| mary_1521 a răspuns:

La12 ani nici nu stiam ce este ala sex, cred ca nu esti normala sau ati place sa inventezi

| MissBeer a răspuns:

Nu! Dar mi-as fi dorit sa ramai, sa iti dai seama ce tampenie ai facuthappy.

| Georgiana_6674 explică:

Madalina multumesc am facut un test de sarcina si ai avut dreptatehappy