| Adryana98 a întrebat:

In blocul meu sta un baiat cam de aceeasi varsta cu mine si de obicei nu ma saluta, nici macar nu se uita la mine, desi ne cunoastem de 5-6 ani! Ieri ne-am intalnit in parcarea din spate a blocului(era cu bicla si cu inca 2 baieti) si s-a uitat la mine si m-a salutat! Oare de ce deodata a inceput sa ma salute si sa se uite la mine? Mai demult chiar ma ura!

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Probabil ca abia acum te-a observat, cat esti de frumoasa sau cine stie

| Adryana98 explică (pentru irrumator30):

Probabil ca da, nu stiu, orice e posibil

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sa se mandreasca cu tine fata de cei doi prieteni a i lui

| Valentin333 a răspuns:

Sincer sa fiu eu cred ca s-a intamplat asa: el s-a dus cu bicla in spatele blocului si s-a intalnit cu 2 prieteni astia au inceput sa se dea mai si tar ca ei au prietene super si el nu are atunci el a spus ca are si el pe cineva (tu) si te-a salutat ca sa arate ca e cocos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut sa para si el macho in fata celor 2 prieteni, asa sunt baietii, nu cred ca ti-ai dorii sa stii ce prostii vb unii baieti despre fete pe care nici nu le cunosc laughing

| Antonin_Duma_1980 a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca greseste, sau vrea o schimbare in relatia dintre tine si el, incearca sa obti un raspuns direct de la el, daca el a facut un pas, tu trebuie sa-l faci pe aldoilea