| INCAUTARE a întrebat:

Buna, in cateva zile o sa ma intalnesc cu o fata pe care am cunoscut-o pe Instagram si nu prea stiu ce sa ii spun! Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Păi nu-i nimic greu. O întrebi ce mai face, cum a trecut la ea ziua, îi spui că îți place cum arată sau ceva de genu. Temele de discuție le alegeți voi, deja în dependență de cât de mult a-ți vorbit. Uite, în caz că apare tăcere îi zici "Tăcere, hai să găsim o temă de discuție ca să nu fie așa de liniște, ok? " Apoi găsești și tu sau ea propune, important să aveți o conversație bună. Îți urez succese cu fata și nu te intimida happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa nu folosesti replicile alea spuse de codrut ca sunt de-a dreptul penibile, eu plecam direct daca imi zicea asa ceva

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca ti-a acceptat o intalnire,insemna ca e interesata,ti-ai jucat bine cartile pana aici.
Unii si chiar multe femei cred ca fac un favor daca accepta o intalnire.
E doar o mica oportunitate pentru ambii de a se simti bine.
Nu trebuie sa te gandesti ce sa-i spui.
Trebuie doar sa fi carismatic si spontan.
Vorbiti despre voi,de aici se leaga multe.
Glumeste cu ea, tachineaz-o, provoac-o!
Acum depinde si cu cine te vezi, daca e una care stai sa-i scoti cuvintele cu clestele, nu stiu ce sa zic...
Poate stai bine la capitolul rabdare.
Succes!

| RainmakerX a răspuns:

Continua ce ai facut pe insta, se pare ca functioneaza.

| alina2k18 a răspuns:

Ahahahha, fara replicile lui Codrutwinking
Spune-i si tu ca e foarte frumoasa si scumpawinking

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pai noi nu prea putem sa-ti spunem, deoarece nu stim ce ai discutat pana acum. Lucruri banale. Eu i-as spune chiar cand as fi fata in fata cu ea: Uite eu sunt cel care te-a necajit pe Instagram. Asta sunt si altul mama nu mai face. Eram mai frumos, dar am fost schimbat la maternitate.
Apoi mergeti la un suc. O intrebi ce ii place din diferite domenii.

| leiidinbanie8 a răspuns:

Vorbiti despre existentialism, idealism, clasicism, perioada baroca etc.