| zSanta a întrebat:

Peste căteva zile mă întâlnesc cu o fată şi nu ştiu ce să fac... suntem împreuna de 3 luni adică pe massenger nea-m cunoscut şi peste căteva zile ne întâlnim nu ştiu ce să fac...
Mie cam ruşine happy.

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Gasesc ca e normal sa ai emotii, cand faci cunostinta in acest mod impersonal, rece si virtual. Ar trebui sa nu te ajute nimeni, ca sa invatati o data pentru totdeauna cum e in "realitate". Daca vorbesti cu ea de 3 luni, si nu stii ce sa faci cu ea, inseamna ca nu o cunosti de loc.Nici nu inteleg de ce mai vorbesti cu ea. Scuza-ma, dar aceasta e o mare. prostie.

4 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Sa fi tu insuti.

| maxQ a răspuns:

LASATI DRQ MESSU ALA! adica pnm stai vb discutati. Dar eu nu intleg nu o cunosc in realitate dar sunt cu ea de 3 luni o. 0!? Si apropo pe mess erai tare erai cine vroiai tu si in realitate smug? Asta de framanta nu?smug

| zSanta explică:

Va mulţumesc pentru ajutor

| DeejayRash a răspuns:

Daca poti vorbi deschis pe mess cu acea persoana poti vorbi si fata in fata si doar tu stii cum vorbesteea. uitate in ochii ei cand vorbesti cu ea... daca va placeti amandoi e mai usor