| MyDarkSoul a întrebat:

In ce masura vi se pare normal ca iubitul/ prietenul sa vorbeasca inca nu fosta lui? adica tipa il tot suna sa i se planga, ba sa iasa cu ea in oras sau ii da tag la chestii de gen, hugs`...ce credeti ca ar trebui facut? multam pentru raspunsurile sincere si serioase

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Multi inainte.La varsta asta esti asa geloasa? Ma gandeam poate ca ai 14-15 ani maxim.Stii poate ea are incredere in el si de aia ii spune ce o doare. Uiti cumva ca au fost candva impreuna? Lasa gelozia ca nu e buna si o sa-ti distrugi singura relatia! Daca vrei un baiat sfant pe care sa nu fii geloasa cauta-l la biblioteca!:*

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand rupem o relatie trebuie sa ramanem oameni.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mi se pare perfect normal sa vorbeasca cu ea. mi se pare anormal ca tu nu ai incredere in el

| Cristiann25 a răspuns:

Cati ani ai? E normal ca atunci cand te desparti sa lasi macar loc de buna ziua.De ce sa nu mai vorbeasca cu ea? El e cu tine acum nu cu ea, nu are voie sa aiba prieteni/prietene?

| MyDarkSoul explică (pentru Cristiann25):

18 dar nu e vorba ca nu vreau sa vorbeasca cu ea, sunt de acord ca trebuie lasat loc de buna ziua, insa ma deranjeaza faptul ca tipa tot isi spune ofurile si el o incurajeaza.

| MyDarkSoul explică (pentru Cristiann25):

18 si sunt de acord ca trebuie lasat un loc de buna ziua, insa ma deranjeaza ca tipa tot i se plange despre problemele ei personale dupa ce ea i-a dat papucii, si el o asculta...adica nu se foloseste ea cumva de el?

| Cristiann25 a răspuns (pentru MyDarkSoul):

Multi inainte.La varsta asta esti asa geloasa? Ma gandeam poate ca ai 14-15 ani maxim.Stii poate ea are incredere in el si de aia ii spune ce o doare. Uiti cumva ca au fost candva impreuna? Lasa gelozia ca nu e buna si o sa-ti distrugi singura relatia! Daca vrei un baiat sfant pe care sa nu fii geloasa cauta-l la biblioteca!:*

| Roxaname a răspuns:

Pai poate ei vor sa mai ramana prieteni si tin legatura nu crezi

| toly a răspuns:

Nasoala treaba.Una e sa vorbesti asa"buna-buna" si alta e sa agasezi pe cineva cu telefoane foarte des si sa si iesi cu acea persoana. Vorbeste cu el vezi ce in capul lui nu e frumos ce se intampla Succes happy