| xXAnnexX a întrebat:

Buna happy
In legatura cu fostul meu prieten[prieten foarte bun acum]. Astazi,pe la pranz m-a sunat ,nu am auzit [ era vorba daca vin la o petrecere].Am ajuns la aceea petrecere,am dansat pe acolo,am cantat,ne-am distrat . El m-a luat la dans,dar eu nu am vrut,pentru ca imi era rusine plus colegii care cine stie ce ziceau . Dupa,el si cu prietenul lui tot veneau unde stateam eu la masa. Acela tot zicea : hai fi cu el,impacati-va. Si eu am plecat pentru ca am considerat ca au glumit . Peste ceva timp ,colegii s-au dus la starbucks si el : hai vin-o si tu . Nu m-am mai dus,pentru ca nu eram ok.in plus doar eu si colegii .nu prea.Cand am ajuns acasa,am aflat ca el s-a suparat ca nu m-am dus cu el acolo,si nici ca am stat cu el la petrecere . Eu ce sa mai inteleg ? Ca el tot zice ca nu ma place . straight face Si sincer din zi in zi tin mai mult la el .sigh
Fundita :* Va rog ! >big grin

5 răspunsuri:
| MarTZius a răspuns:

Eu nu inteleg dc nu ii mai dai o sansa atata timp cat tu inca mai simti ceva pentru el si se pare ca din ce in ce mai mult.si mai cred ca si lui ii place de tine ca daca nu ar fi asa nu ar insista atat de mult si nu ar fi atata de afectat de refuzurile tale.incearca,mai dai inca o sansa, nu ai nimic de pierdut.tongue

| MasterYoda a răspuns:

El e prostul, ca mai insista... lumea e mare. nu stie ce pierde!

Răspuns utilizator avertizat
| LowLowLowLow a răspuns:

Acordai o a 2 a sansa daca nu merge da-i cu praf de merswinking

| melike a răspuns:

Probabil ca mai simte ceva pentru tine...si incerca sa se apropie chiar daca pare ca ar glumi...e doar o parere dar o sa vezi ca, cu timpul se rezolva totul si toata povestea va avea un final fericithappy