| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
In legatura cu intrebarile mele despre tipul respectiv: https://www.tpu.ro/......se-lauda/, asta e una dintre ele cel putin, am spus ca renunt si n-am putut.

Incerc sa o povestesc pe scurt, el este cu fata asta despre care am scris(cica se cearta non-stop,ma rog, poate e o scuza patetica de a lui) iar eu ma impacasem cu un fost de al meu care ii este oarecum amic (zic impacasem pentru ca am fost sincera cu el si i-am recunoscut tot, asa ca ne-am despartit, ma rog). A venit in tara si ne-am vazut, unde ne-am tinut in brate si ne-am sarutat cateva ore bune, apoi cand am ajuns in pat n-am putut niciunul sa facem nimic, nu ne simteam confortabil, am renuntat la ideea asta si am vorbit inca cateva ore despre viata, despre el si eu, despre toate tampeniile. Apoi am discutat sa ramanem prieteni, pentru ca avem o legatura speciala, pe care o simtim amandoi. Toate bune si frumoase, pana ne-am trezit la o petrecere amandoi si am inceput sa o luam de la capat, cu toate, cu tinut de mana, cu sarutat, cu pipait, cu ajuns in pat( unde n am dus nimic pana la capat,nu pentru ca nu ne-am fi dorit asta, ci pentru ca eu eram in perioada aceea a lunii) in fine, din brate nu-mi mai dadea drumul, spunea mereu ca nu se poate abtina sa nu ma sarute, ca sunt dragostea lui, ca i-am lipsit asa mult- intr-un final am adormit,amandoi asa. Dimineata cand ne-am trezit cu toti de la petrecere, ne-am baut cafeaua linistiti, m-a pupat pe frunte spre plecare si aia a fost. El inca e tara. Eu i-am dat mesaj a doua zi, la care nu mi-a raspuns, l-am intrebat daca are de gand sa-mi raspunda si mi-a spus foarte sec" Nu.", m-am enervat si i-am spus sa nu ma mai caute in viata lui, pentru ca si-a batut joc de mine. Nici la asta nu mi-a raspuns.
Am tras concluzia ca si-a batut maxim joc de mine. Ca e un player bun. Ca m-a tinut un an jumatate asa, in faza, o rezerva. Nu stiu cum sa trec peste asta, ma frustreaza, am crezut ca noi chiar avem ceva special, pentru ca vorbeam orice si mereu cand ne intalneam era ca in povesti- doi oameni exact la fel care nu-si puteau da drumul. Dar probabil el e asa cu toate si doar m-a adaugat si pe mine pe lista. Nu i-am dat block si nici nu i-am sters nimic, am de gand doar sa nu-i mai scriu nici eu niciodata, dar ma seaca cum a putut sa mi spuna o gramada de lucuri fara sa le simta, sau oare ce e in mintea lui? Voi ce parere aveti, si-a batut joc de mine, e un player? Sau pur si simplu crede ca n-are rost? Chiar nu stiu ce sa fac, o parte din mine imi spune ca n-are cum, ca simte ceva pentru mine, dar poate sunt doar in faza de negare. Mersi!

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Frate, una este ce vrei tu sa crezi despre el si alta e cum este el ca om.