| Pastiluțăfericită a întrebat:

În primul rând, vreau răspunsuri serioase.
Atunci când un băiat este îndrăgostit de o fată, zâmbește când vorbește cu ea, și când este în prezența ei? Menționez că o face foarte des când ne vedem și când vorbim. happy

Ofer fundă și vot.

7 răspunsuri:
| Dany20 a răspuns:

Ma..Cand un baiat este indragostit zambeste si la unu care vrea sa-l bata. Este irelevant ce zici tu. Nu zic ca nu exista posibilitatea sa te placa da poate sa zambeasca din oricare alt motiv. Voi fetele aveti un talent da nu prea il folositi, puteti sa va dati seama instinctual ce vrea un baiat. Da in fine ca sa nu o mai lungim, daca iti place de el flirteaza si ai sa vezi atunci daca iti raspunde la avansuri sau nu.

| neutrino a răspuns:

Poate ca in acest timp se gandeste la alta si din acest motiv poate zambi.

| PisicaCuSniper a răspuns:

Wa mie imi place un pic de o fata si eu nu zambesc laughingdepinde ce fel de baiat estebig grin Funda?

| mifune a răspuns:

Da o face pentru ca e foarte fericit, spre exemplu eu practic mereu zimbeam cind eram alaturi de prietena mea

| anonima2906 a răspuns:

Eu cred că te place pentru că dacă nu s-ar fi simţit bine în prezenţa ta şi nu te-ar place nu ar mai fi zâmbit, ci se comporta indiferent. Totuşi pentru a fi mai sigură poţi să îl întrebi chiar pe el. Succes!

| кαттĺ22 a răspuns:

S-ar putea :*, dar poate doar te simpatizeaza

| scumpicata12 a răspuns:

Asta inseamna ca te place!