| anonim_4396 a întrebat:

BunahappyIn special voua fetelor ma adresez. Cu cateva zile in urma, stateam cu prietena mea cea mai buna, eram foarte apropiati, ne tineam imbratisati (suntem si colegi de 4 ani in liceu, in aceeasi clasa) si mi-a zis asa: "Spune-mi ceva ce n-ai mai spus la nimeni..." M-a mai intrebat asta si cand vorbeam la telefon. La ce credeti ca se refera? Sau la ce credeti ca se asteapta sa ii spun tinand cont ca stim cat de mult ne-am atasat unul de altul si ne-am apropiat mult in ultima perioada.

Ne intelegem extraordinar si sincer m-am indragostit de ea exact acum in ultimul an de liceu.Sunt sigur ca si ea simte acelasi lucru si nu ma gandesc sa o pierd. E genul de fata care iti face ziua fericita doar zambind si e asa inocenta si draguta...pentru mine e perfecta. De asta va intreb pe voi fetelor daca ati fi in locul ei ce ati astepta sa vi se spuna? Nu sunt genul de baiat "romantic" ce are tot timpul vorbele la el.Mi-e mai usor sa ii arat prin fapte si oarecum stie ce simt doar ca astept momentul perfect sa-i si spun. Pana atunci o mai tin "pe jar" putin.

7 răspunsuri:
| Pustoaicka50 a răspuns:

S-ar putea sa o ti "pe jar" pana va sari in bratele altui barbat pentru ca nu va astepta ani ca tu sa ii faci cadou un buchet de trandafiri rosii happy Spune-i ce simti ..sau taci din gura si sarut-o....nu este greu! Si daca nu ii va placea sa-ti ceri iertare happy Cel mai rapid, simplu si eficient mod de a arata unei persoane dragostea big grin Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| iubesc a răspuns:

Cred ca vrea sa ii declari dragostea.

| GummitsaxXx a răspuns:

Hei..Deci. Nu trebuie sa fi "romantic" doar ca ea asteapta doar ceva sincer ..Si nu trebuie sa ai anumite replici "de agatat" cum au toti pampalai. Spune-i ce simti.Ce iti trece prin inima. Poate nu ma iei in considerarea vazand faptul` ca am doar 13-14 ani...Dar. Crede-ma ca. ASta asteapta. Ceva sincer, inocent..Cum e dragostea in general..Ai o fata care s-a deschis in fata ta. Nu o pierde daca tot zici ca e atat de speciala! Multa baftaa :*

| Ipanda909 a răspuns:

Mai bine lasa "pusul pe jar" laughing.Ea asteapta sa-i spui un "Te iubesc" din toata inima. Daca chiar tii la ea si te intelegi cu ea spune-i ca o iubesti cu adevarat si ca nu ai mai simtit asta pentru nimeni.Si da-i si un tradafir ca sa fie mai dragut.happy Sper ca te-am ajutat

| LlamaWSS a răspuns:

Da cine p*** mea esti tu sa-l controlezi ma? Spre diferenta de tine poate la el se uita 100 de femei si la tine ecranul calculatorului, singurul lucru care te face sa te simti `smecher`. Mori in chinuri!

| wallpapershd a răspuns:

Ma cretinule, da' care e problema ta pana la urma? Daca omul vrea sa puna de zece ori bine, daca nu tot bine. nu esti obligat sa raspunzi nici cand intreaba prima data daca esti prea preocupat. Ia mai da-te tu in mortii tai!

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru wallpapershd):

Problema mea e că băiatul ăsta nu caută ajutor, l-a primit deja, pune întrebarea doar aşa ca să enerveze lumea.
Ia hai, gata cu atenţia pe ziua de azi, cumpără-ţi un câine sau ceva...