| lurcaaalic a întrebat:

BunaAm o nelamurire.In special voua fetelor ma adresez. Ieri, spre exemplu stateam cu prietena mea cea mai buna, eram foarte apropiati, ne tineam imbratisati (ce e mai interesant e ca suntem si colegi de 4 ani in liceu, in aceeasi clasa) si mi-a zis asa: "Spune-mi ceva ce n-ai mai spus la nimeni..." M-a mai intrebat si mai demult si cand vorbeam la telefon. La ce credeti ca se refera? Sau la ce credeti ca se asteapta sa ii spun tinand cont ca stim cat de mult ne place unul de altul si ne-am apropiat mult de tot in ultima perioada am si avut o tentativa de a forma o relatie... ceva mai mult decat o simpla prietenie. Ne intelegem extraordinar si sincer m-am indragostit de ea exact acum in ultimul an de liceuE o fata speciala si ma simt foarte norocos pentru ca imi acorda atata atentie si sunt sigur, foarte sigur ca si ea simte acelasi lucru si nu ma gandesc sa o pierd e genul care iti face ziua fericita doar zambind si e asa inocenta. Pt mine e perfecta. De asta va intreb pe voi fetelor daca ati fi in locul ei ce ati astepta sa vi se spuna?

Răspuns Câştigător
| TheBrainiac a răspuns:

Salut!
Chiar daca sunt barbat, sper sa tii cont si de sfatul meu.
Cand o fata iti spune ca vrea sa auda ceva ce nu ai mai zis la nimeni, vrea sa vada de fapt cata incredere ai in ea.
Ca sa fii barbat in toata firea, poti sa ii zici: "Am incredere in tine, dar nu in totalitate." cu un zambet strengaresc pe fata. Apoi, continua cu: "Spune-mi tu ceva ce nu ai mai zis la nimeni si iti spun si eu." Astfel vei sti exact la ce se asteapta ea sa ii zici. Poate fi vorba de un secret sau ceva romantic. Dar fii istet si combina-le. Spune-i secretul intr-o forma romantica. Spune-i ceva romantic intr-o forma misterioasa. Pe urma, sarut-o! Vei crea un moment unic pentru amandoi.
Succes!

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

"Te iubesc."
Pa, pa.
O seara placuta

| olivikkka a răspuns:

Pai ce ai scris aici spune-i si ei, spune-i adevarul mai ales ca simti ca sentimentele sunt reciproce, bafta

| sangrela a răspuns:

happy eu sunt fata... iti pot spune k vrea sa ii zici doar ce sentimente ai fata de ea. sa sti ca si eu am fost in aceiasi situatie si nu am spus niciodata ceea ce simt unui baiat, am asteptat sa fiu cucerita si apoi am dat drumul sentimetelor.

| ktaLINE a răspuns:

"Te iubesc!" big grin