| lurcaaalic a întrebat:

BunahappyAm o nelamurire.In special voua fetelor ma adresez. Ieri,spre exemplu stateam cu prietena mea cea mai buna, eram foarte apropiati, ne tineam imbratisati (ce e mai interesant e ca suntem si colegi de 4 ani in liceu, in aceeasi clasa) si mi-a zis asa: "Spune-mi ceva ce n-ai mai spus la nimeni..." M-a mai intrebat si mai demult si cand vorbeam la telefon. La ce credeti ca se refera? Sau la ce credeti ca se asteapta sa ii spun tinand cont ca stim cat de mult ne place unul de altul si ne-am apropiat mult de tot in ultima perioada am si avut o tentativa de a forma o relatie... ceva mai mult decat o simpla prietenie. Ne intelegem extraordinar si sincer m-am indragostit de ea exact acum in ultimul an de liceulaughingE o fata speciala si ma simt foarte norocos pentru ca imi acorda atata atentie si sunt sigur, foarte sigur ca si ea simte acelasi lucru si nu ma gandesc sa o pierd e genul care iti face ziua fericita doar zambind si e asa inocenta. Pt mine e perfecta. De asta va intreb pe voi fetelor daca ati fi in locul ei ce ati astepta sa vi se spuna?

24 răspunsuri:
| NimenixD a răspuns:

Ce drăguuţ. Probabil că îşi doreşte să-i spui că o iubeşti.batting eyelashes
Dacă sunteţi aşa de apropiaţi, şi dacă eşti atât de sigur, ce mai aştepţi? puppy dog eyes
Mult noroc. :*

| DeeaMarry a răspuns:

Ca o iubesti.
Dar asta doar daca simti!

| BonneLess a răspuns:

Eu as asteptasa mi se spuna ceva ce nu ai mai spus nimanui.Ai putea sa ii spui ca nu ai niciun secret fata de ea si ca singurul lucru cu adevarat pe care ai putea sa i-l spui este ca o iubesti si ai ceva mai multe sentimente pentru ea.

| JustMe6378962 a răspuns:

Te iubesc!

| Emilian65 a răspuns:

Se astepta sa ii spui ca este momentul sa faceti sex.

| h3r a răspuns:

Așteaptă să faci tu primul pas, mai exact să-i spui că nu te-ai mai simțit atât de bine niciodată în prezența unei fete.
Ar fi cazul să treceți mai departe, cine știe.
Tu ce mai aștepți?

| Cristiann25 a răspuns:

Eu zic sa o saruti direct cand esti aproape de ea si asa nu mai e nevoie sa te complici, sa-ti fie asa "ce sa-i spun, ce sa fac?"! SARUT-O! Succes!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Spune-i cu prima ocazie ca o iubesti si sa o saruti asta vrea big grin

| lurcaaalic explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Problema e ca am mai trecut deja prin asta...happy Adica ne-am si sarutat doar ca am cazut de comun acord ca cel putin deocamdata cel mai bine ar fi sa ramanem prieteni. Si acum, in ultimul timp iarasi ne-am apropiat unul de altul si ne-am atasat foarte mult, nu exista zi sa nu vorbim

| e7d7n7 a răspuns:

Nu trebuie să fi fată să-ţi dai seama ce a vrut să spună respectiva,e de ajuns să ai IQ-ul unei maimuţe.
E clar ce a vrut să-ţi transmită tipa,şi tu ştii ce a vrut să-ţi transmită,dar faci pe prostul, te faci că nu ştii ce a vrut să spună, ce a vrut să spună? : "Zi odată că simţi ceva pentru mine boule, să ne putem ţuca!" dar tu continui să fi orb. Ţine-o tot aşa, o vei pierde până la urmă văzând cu ce bou are de-aface.

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Superb laughing

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Aşa-i?batting eyelashes

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Asa e:*

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Au au, nu aşa se face!
Tre să te învăţ eu?
kiss
Aşa se face!

| lurcaaalic explică (pentru e7d7n7):

Dupa cum spuneam am mai trecut prin asta. E un pic mai complicat, nu am cum sa explic aici. Doar ca acum in ultimul timp ne-am apropiat din nou si tot ce vreau este sa nu o pierd si nu spun asta pentru ca vezi doamne sunt orbit de indragostealalaughing E speciala si cand e prin preajma mea atata energie pozitiva poate sa transmita incat uit de orice grija

| xCrazyGirl a răspuns:

Se asteapta sa-i spui TE IUBESC tongue

| Alexaaxc a răspuns:

Cu ce ti-ar fi de folos niste replici reciclate din visele noastre romantice?laughing De ce ai vrea ca ea sa te placa pentru cea ce nu esti, sa placa o fatada nenaturala? Sunt convinsa ca vrei sa te aprecieze pentru omul care esti deci urmeaza-ti sentimentele si spune-i chiar ce nu ai mai spus altei fete. Daca ea e atat de speciala sunt convinsa ca ai sa gasesti cele mai frumoase cuvinte care sa o impresioneze.
Nu uita ca vorbele sunt mari si multe, ai grija sa fie insotite si de fapte. Altfel e foarte frumos ca ai decsoperit-o acum, sunt sigura ca e o fata minunata care merita sa auda acele cuvinte. Ai descris-o foarte frumos, tu o cunosti mai bine decat noi, stii ce ar impresiona-o.
Oricum, mult succes!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Nu sunt fata dar se astepta sa ii spui ca o iubesti. Spune-i cat de repede poti.Ca altfel o so pierzi

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Spune-i ca O Iubesti! Ca ea e fata langa care te simti in al 9-lea cer.Si ca sentimentele tale pentru ea sunt unele sincere

| vox22 a răspuns:

Nu mai staaaaa... spune-i repede ca o iubesti! asta vrea sa ii spui. dar nu te duce la ea asa pur si simplu, si ii spui direct te iubesc! nuuu! spune-i intr-un mod exceptional de dragut! spune-i : inima mea a purtat in toti acesti 4 ani de liceu petrecuti alaturi de tine, a purtat un ocean de sentimente pentru tinebig grinbig grin:X sau cheiia inimii mele-i la tine cheia mintii cheia sufletului tot iti apartine... spune-i repede asta. nu o lasa sa astepte. fetelor nu le place asta. BAFTAA! tin pumnii laughing

| ruxyycriss44 a răspuns:

Paste fericit! Pai avand in vedere ca sunteti atat de apropiati probabil s-a atasat de tine foarte mult. Sincer cred ca ar trebui sa ii spui ca o iubesti happy Nu ai cum sa o pierzi ca prietena daca sunteti impreuna si categoric nu o sa o pierzi daca ea nu simte accelasi lucru.Nu risti nu castigi happy trebuie sa ai incredere in tine bafta multa!winking

| lurcaaalic explică (pentru ruxyycriss44):

Cum spui tu asa spun si eu. Adica nu am cum sa o pierd ca prietema, amica...mai ales dupa cate am trecut chiar daca nu vom fi impreuna

| ruxyycriss44 a răspuns (pentru lurcaaalic):

Exact happy asa ca nu ai nimic de pierdut daca incerci dar cred ca ar fi mai bine sa ii zici in fata baftawinking

| lurcaaalic explică (pentru ruxyycriss44):

Sigur ca in fata am de gand sa ii spun. Sunt curios si de reactia pe care o s-o aiba si... poate o sa iasa binetongue