| darkvalentine a întrebat:

Fetelor, ati pus busuioc sub perna? Ati visat ceva? Eu am pus si l-am visat pe fostul de care inca imi place. stateam pe o strada imbratisati si ma chinuiam sa-i zic ca il ador dar ceva nu ma lasa sa o fac. Voi credeti in superstitia asta, cu busuiocul pus sub perna de Boboteaza?

10 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Cand trebuia pus busuiocul sub perina? big grin

| NuMaContrazice a răspuns:

rolling on the floor Lasa ca visezi asta-seara continuarea laughing, sa ne-o spui si noua. laughing

| Against a răspuns:

Nu,nu cred...Probabil te-ai gandit prea mult la el inainte sa adormi si de asta l-ai visat.

| darkvalentine explică:

Trebuie sa mentionez ca ai o imaginatie destul de bogata big grin

| andreeaandreea922 a răspuns:

Buna da eu am pus si am visat actualul meu prieten. Nu tind sa cred dar este amuzant!
Daca tu tii la fostul prieten implicate cu el. Eu asa as face in locul tau, bineinteles daca nu ai un actual iubit.succes

| darkvalentine explică (pentru andreeaandreea922):

Din pacate. asta nu se va intampla prea curand.

| xeod a răspuns:

Cu toate ca nu sunt fata, vreau sa mentionez ca visele sunt influentate de starea de spirit & gandurile care-ti ocupa memoria inainte de somn.
Incearca sa te gandesti la o anumita persoana inainte de a adormi si cel mai probabil o sa ai placuta surpriza de a o visa, nu te ingrijora lucrul acesta se intampla si involuntar.

| darkvalentine explică (pentru xeod):

Stiu de asta insa...am incercat si eu pentru amuzament ..desi mi-ar fi placut sa fie adevarat. dar cine stie?!

| ics0ics a răspuns:

Cum am mai vazut si alte raspunsuri...visele sunt influentate de starea ta de spirit.Este normal sa visezi persoane la care tii decat poate ...cine stie sa visezi o persoana pe care poate inca nu ai cunoscut-o.

| xeod a răspuns (pentru ics0ics):

Nu poti visa o persoana necunoscuta, orice vis este influentat de viata de zi cu zi, cel mai probabil persoana "necunoscuta" are trasaturile unei persoane din cercul tau de cunostinte".Ia ca exemplu - incearca sa-ti imaginezi o noua culoare - lucru imposibil.