| secret_2443 a întrebat:

Buna
In ultimu timp am auzit tot mai multe persoane care practica sex oral.
Voi ce parere aveti despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Scarbos... poate o fi el placut dar totusi nu mai ca atunci cand se numea dragoste nu sex atunci cand existau doar doi contopiti intrunul (acum sunt vreo 5 contopiti intruna, intelegi ce vreau sa zic nu?)Oare dc nimeni nu intelege ca sexul nu a fost facut pentru placere ci pentru a naste rodul iubiri?!
in concluzie sexul oral este o alta prostia pentru ca omul sa se simta binewinking

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deviere de comportament sexual!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E plăcut, excitant şi bun ca pregătitor pentru un act sexual reuşit şi, câtă vreme le place amândurora este cât se poate de normal.
Zău că vă pricep pe voi ăştia ipocriţii care trăiţi în mentalităţi din evul mediu. Dacă-mi iubesc partenera, iubesc fiecare centimetru din corpul ei şi e valabil şi viceversa!
Sper să vă treacă până creşteţi mai mari!
Ah şi bonus: Alungă monotonia din patwinking! Foarte util în relaţiile lungi!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@AskDrPedobear: Se pare că a fi deschis pe site-ul ăsta este echivalent cu raportarea răspunsul ca având caracter obscen/ilegal. Pff!

| unione a răspuns:

Delicious

| marsy a răspuns:

E ok! chiar interesant

| BlueDreams a răspuns:

Macar nu-mi mai zice, te rog. Mi se fac erau numai cand aud si mie se-ntoarce stomacul pe dos crede-ma. E tottal SCARBOs.

| DrPedobear a răspuns:

E placut sa vezi ca mai sunt si persoane deschise ca "deya" si "kongeriket" si nu doar frustrati si incuiati care cred ca e "ceva scarbos" ori pentru ca s-au lasat influentati de prieteni si nici macar nu s-au gandit sa incerce, ori pentru ca au avut experiente neplacute cu cine stie ce nespalat/a si li s-a facut greata.
Sau cum spunea "tzuanda" ca "pentru el e placut". Intrebarea e: tie ti-a facut cineva oral (cineva care sa se priceapa desigur)?
Nu te obosi sa raspunzi, e o intrebare retorica, clar ca nu. Si asta pentru ca aveti mentalitatea asta gresita, mai toti va grabiti sa faceti sex si sa scapati de asta, de grija de a fi etichetati si in felul asta ajungeti sa intelegeti gresit toata experienta.

Dr.Pedobear says: Try and take off your blinders, all of you!

PS: (blinders = ochelari de cal pentru necunoscatori)

Play Safe!

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Pai daca persoanele sunt casatorite nu vad nimic rau, dar daca nu e asa nu am o parere f buna, eu una nu as face asa ceva acum, da cine stie, cand m-oi marita poatetongue

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Mi se parea scarbos laughing
am practicat si eu o singura data laughing si vreo 3 zile mi-a fost :-&... pentru el e fain... da' pentru o fata nu preahee hee
parerea mea blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ok...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeiiii eu lucru foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca la examenul oral. Ala e vorbit, nu scris. De unde logic deducem ca sex oral e sex vorbit, sau mai bine spus cu gemete laughing