| Deutzaaaa a întrebat:

Sa`ncep povestea:ieri seara am iesit la disco cu prietena mea cea mai buna, iubitul ei si fratele ei X.Totul a fost frumos, ne-am distrat, dar lucru foarte neobisnuit, X era foarte dragastos cu mine. M`a sarutat de doua ori, am dansat impreuna.totul a fost frumos. Insa cand am plecat, in masina am vorbit despre prieteni, iubiti etc si a spus ca intre mine si el e doar o prietenie, ne intalnim din cand in cand, dansam, ne luam in brate. Eu m`am intristat foarte tare cand am auzit asta si sincer nu stiu ce sa cred, nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta cumva? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| ella_6166 a răspuns:

Cum a spus si robby trebuie sa discuti cu el si sa ii spui ce simti dar daca zici ca te-a sarutat si pourma le-a zis la toty ca nu sunteti decat prieteni poate nu vrea ca ceilalti sa stie ca aveti o relatie nu vrea sa fiti vazuti impreuna in publik. daca o sa ii spui ce simti si daca o sa simta si el acelasi lucru o sa fie bine dar daca tu o sa iti pui sufletul pe tava si pentru el nu a fost decat niste imbratisari si niste saruturi o sa rada de tine si o sa te lase iar intristata sper ca te-am ajutat funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a zis asta sa vada cum reactionezi big grin

| Robby_8541 a răspuns:

Parerea mea e sa al spui in privat sentimentele tale pentru el si sal intrebi dc te saruta daca e doar o prietenie si vezi ce zice.Stai linistita ca de la o prietenie pana la o iubire mai e doar un pass mik mik de tot. bft