| IoanaPuppy31 a întrebat:

Buna,in urma cu cateva zile prietenul meu mi-a introdus doua degete in vagin si azi am vrut sa vad din curiozitate cate intralaughing)Si au intrat doua lejer. Adica puteam sa le scot si sa le bag cu usurinta. E normal? Si de ce, avand in vedere ca sunt virgina. Inseamna ca am himenul elastic sau rupt? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Oricare variantă e posibilă. Ai putea verifica simplu, cu ajutorul unei oglinzi...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai esti virgina precum parcarea de la Kaufland.

| ywar a răspuns:

Eu ti-as fi introdus toata mana. Inseamna ca esti larga, incap mai multi in tine.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

In primul rând virginitatea e o chestie relativa și nu consta neaparat in,, ruperea unei foițe". Himenul este elastic iar odata ce bagi 2 degete vaginul tau se lărgește.

| Stincker3043 a răspuns:

E ceva normal, la fel eram si eu la inceput cu iubita mea, daca esti excitata(umeda) atunci degetele vor intra cu usurinta, eu cand ii satisfaceam poftele bagam intai un deget si apoi 2 dar nu mai mult, si bineintele apoi ****. Ps nu mai esti virgina. Adica cel putin eu consider mai mult ca sigur ca himenul tau e rupt. Practic virginitatea ti-o pierzi cand are loc contactul sexual. Cheers!

| Titslover a răspuns:

Ești elastica... atâta tot...