| Catalynux a întrebat:

Salut, m-am culcat neprotejat mai de mult cu o fata si m-am ales cu o alergie, aveam mancarimi si bubite rosii ca niste cosulete in zona intima. Am fost la farmacie si mia dar 2 pastile si o crema sa ma dau in zona respectiva, ce e drept ca a trecut, nu mai am nici mancarimi si nici bubite rosii doar ca acum mi-a lasat semne unde erau bubitele alea rosii acum se vad ca niste pete... ce e asa grav sau ce sa fac in continuare?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai luat o boala de transmitere sexuala.

| dragon40 a răspuns:

O sa ramai fara penislaughing

| neutrino a răspuns:

Mergi la un medic. Pana atunci, culca-te protejat cu un pled.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date cu fond de ten acolo.

| Catalynux explică:

La ce medic trebuie sa ma duc? Eu nu am fost in viata mea la doctori

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Catalynux):

La cel de boli venerice

| Catalynux explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Asa caut, doctor de boli venerice?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Catalynux):

Da, multa sanatate!