| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Inainte cu cateva zile, sai vina stopu la prietena mea, poate ramne insarcinata? sau ce sanse is? mari mici?

Multumesc

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu zic sa nu risti pentru ca poti avea surprize! Adica o intarziere, ca se poate avea asa ceva sa stii! iti spun din propie experienta! Asa ca nu risca...mai bine dupa decat inainte!

| valiivan77 a răspuns:

In loc sa intrebi asa ceva mai bine intrebai de o metoda contraceptiva. Mari sau mici sansele exista, indiferent in ce perioada a lunii este ea.