| anonim_4396 a întrebat:

DE cateva zile ma dor sani si s-au umflat si parca am fost si cam ametita sad. credeti ca sunt insarcinata? Menstruatia trebuie sa-mi vina in 9 zile sad. o fi din cauza ca trebuie sa vina stopu?

4 răspunsuri:
| byencutza95 a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie din cauza mestruatiei, asa ca nu-ti face griji. si pe mine m-au durut sanii dar nu foarte tare si ii simteam asa umflati dar cu o zi sau doua inainte, si am simtit si eu ameteli din alea, dar doar daca stateam intr-un loc si ma ridicam brusc, dar o sa treaca. eu cred ca simptomele acestea sunt din cauza menstruatiei, pentru ca si mie mi s-a intamplat aproximativ asemanator, asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji. multa bafta! happy :X happy

| ToldTou a răspuns:

Pai menstruatia nu se opreste pana dupa 30 de anii garantat la fete motivul pnetru care ti sau umflat sanii si esti ametita hmmm ai facut sex cu partenerul fara prezervativ? :-s?

| adryenutssa a răspuns:

Mai bine ia un test de sarcina ca sa fi mai sigura. E posibil ca trebuie sa iti vina, dar posibil sa fi insarcinata...
Sper ca te-am ajutat!

| Tessa15 a răspuns:

Faza e ca de cate ori am facut sex am folosit prezervativ si nu s-a rupt sau ceva de genu - nu a avut loc niciun accident de genu asta...si ma gandesc ca nu are cum sa fiu insarcinata...