| alexmartis a întrebat:

Buna, inainte de toate vreau putin ajutor si seriozitate, fara misto uri sau bataie de joc, deci am 14ani fac 15ani in 4luni, si am o nelamurire, am penisul putin curbat spre mine, nu stiu ce sa fac, sunt foarte speriat vreau ajutor si de la baieti cat si de la fete. Precizez ca in erectie am putin peste 18cm. Cine ii interesat si m ar putea ajuta as putea sa trimit si o poza (in caz ca nu se intelege). Multumesc mult si va rog astept un raspuns, deoarece sunt foarte speriat.

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

E ok, n-ai de ce sa te panichezi

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica spre tine? Dar unde ai vrea sa fie curbat, spre Coreea?

| mihai69 a răspuns:

Dacă găsești unul singur perfect drept, să mă anunți și pe mine.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria de curbarea penisului tau. In timpul actului sexual va reveni la pozitia fara curba.

| Anonimu7041 a răspuns:

Nu-mi dau seama daca intrebarea este in gluma sau nu, dar well...
Penisul este normal sa fie putin curbat, daca este extrem de curbat intr-adevar este o problema
Cat despre cei 18 cm la 14 ani?

| alexmartis explică (pentru Anonimu7041):

Buna uite mi insta ul @alexx_martis, si vb mai multe

| Anonimu7041 a răspuns (pentru alexmartis):

Ce discutii sa am cu tine pe insta?
Bucura-te tu de marimea ta si sa-ti fie de bine!
Eu ti-am raspuns la intrebare si mi-am spus opinia!

| andreiceltare a răspuns:

E normal atata timp cat nu e curbat ca echerul