| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Daca ai ceva sentimente pentru o fata, -nu iubire, asa, ceva micut- si pe neasteptate ea te saruta.

Cum reactionezi?

O dai la o parte si ii spui ca-i in toate felurile si intrebi ce a apucat-o?

O accepti?

O Dai la o parte pentru ca te-ai rusinat/speriat?

Dar daca ai o relatie cu altcineva?

Sau alte cazuri. Sunt foarte curioasa.

4 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

CUm reactionez? I-as raspunde cu ''aceeasi moneda''.
La intreabarea a doua ii accept doar gestul.
S-o dau la o parte daca m-am speriat? Evident ca nulaughing. Pe-aici pe la facultate se merita un sarut din partea unor astfel de studente :X.
Daca m-ar saruta cand sunt o relatie cu altcineva? Eh... as accepta-o permoment, dar ca sa fie si mai incitant momentul, sa fie prietena mea de fatalaughing). As juca un mic teatru.

| Cristiann25 a răspuns:

Normal ca nu o dai la o parte, nu o faci sa se simta nasol! Daca nu iti place eventual nu mai vorbesti cu ea dar te retragi asa finut din "relatia" cu ea! Niciodata sa NU impingi o fata, sa NU o bati etc! Funda?

| Demonull a răspuns:

Pe moment nu prea ai cum reactiona fara sa o faci sa se simta prost. Daca nu ti-a placut o eviti de acum incolo. daca ti-a placut o accepti si iei tot drept o gluma

| Kamikaze57 a răspuns:

Pai... eu as accepta si daca as vedea ca dupa sarut imi zambeste as raspunde cu aceeasi moneda si as luao in brate.
pup :*