| anonim_4396 a întrebat:

{pentru baieti} Ce parere avetidespre o fata care va saruta pe neasteptate? Care e reactia voasta?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Depinde de situatia baiatului, daca are prietena sau nu.De starea pe care o are in acel moment. Dar un sarut nu mereu e nevinovat.Depinde de persoana care o face, dar eu sincer nu as detesta-o chiar daca nu mi-ar placea fata. E un gest normal cand placi pe cineva si in plus m-as simti bine pentru ca vad ca ma mai place cineva nu doar cei pe care ii stiu. Iar daca n-am prietena si am o stare buna am reactionat negativ, neraspunzandu-i actiunii, iar daca nu am prietena desgur reactionez si am reactionat, ca mi s-a intamplat, pozitiv si am ajuns cu acea persoana.Bafta!

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu-s băiat dar îţi răspund. Reacţia unei persoane depinde în mare parte. Dacă băiatul respectiv te place reacţionează pozitiv, dacă nu te place atunci s-ar putea să fie o reaţie mai aiurea. Acum depinde! Baftă!

| Vizitiul a răspuns:

Depinde daca fata aceea este sau nu iubita mea. Daca este vorba de iubita mea, clar, ii inapoiez sarutul. Daca este o alta fata, chiar nu stiu cum as reactiona. Cel mai probabil m-as rusina si as ramane fara replica.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se spune ca un (prim) sarut este atat o intrebare, cat si un raspuns! Asa ca nu e greu de inteles. Bucura-te ca a avut mai mult curaj - si curiozitate! - decat tine, si incearca sa nu ramai dator!

Success! Ai grija la igiena gurii, si sa n-o musti!

| 009 a răspuns:

Nu st baiat dar cred ca ar accepta daca iai facut o impresie buna daca nu cred ca ar respingeo

| HelpBoy a răspuns:

Daca m-ar saruta o fata asa din senin inseamna ca ma place si daca o plac si eu ii raspund la sarut.

| Sebiii a răspuns:

Daca ma saruta o fata cred despre ea ca simte ceva pentru mine sau pur si simplu ma placehappy
Si nu ma supar ca doar ma saruta nu ma omoara, un simplu sarut ( sau poate mai multlaughing)
Bafta

| Darkz a răspuns:

Poi daca ar fi o fata care o cunosc as zice ca e super si as sta pe ganduri vreo 3 zile >>>si as face incat sa ma vada gandindu-ma la ce s-a intamplat>>>daca nu face ea ceva in 3 zile porneste un dialog cu ea! interactioneaza! imi dai fundita?