| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti: ce ai crede despre o fata care te saruta pe neasteptate, stiind ca ei ii place de tine iar tu inca nu stii ce sentimente ai pentru ea? ma refer ai avea o parere proasta despre fata aceeaa?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Aşa, şi de fapt vroiai să spui că?". - Cam asta aş zice!
Ce-aş crede? Hmm... depinde de multe. Ai dat prea puţine detalii ca să creionezi o situaţie cât de cât concretă.
O părere proastă puţin probabil. Depinde însă dacă o cunoşteam, de cât timp o cunoşteam şi, mai ales, dacă aveam o părere proastă dinainte.
Oricum, o părere proastă strict de la un sărut, sigur nu mi-aş forma.

| Zenithf a răspuns:

Cred ca i-as zice ca n-am inteles si sa mai repete odata ce-o zis. thinking
Apoi i-as zice ca m-a luat un pic pe nepregatite, si sa iesim undeva la o plimbare ca sa ma pregatesc. big grin

| cossmy a răspuns:

Daca nu e o urata de sa visezi urat noaptea, as fi foarte fericit! as intreba'o ce trebuie sa inteleg eu din gestul ei si poate am continua cu mai mult. Parerea ar fi chiar ok, ca a avut ea curajul sa faca acest pas si m'a scutit p mine de pregatiri, ganduri si de tot tacamu etc, mai ales daca imi si place cat de cat de eawinking

| Miauti a răspuns:

Nu! chiar imi doresc asa ceva, indiferen ca o sa raman o. O

| Adyr0 a răspuns:

Dupa ce se termina momentul, as intreba-o "Cu ce ocazie?". Daca-mi place de ea continuam ce-a inceput, daca nu, ii explic intr-un mod cat se poate de civilizat ca nu-i genu meu.

| bOse a răspuns:

M-as speria pe moment, si m-as gandi ce sa ii zic.

| FunkYboy a răspuns:

Sunt rare fetele de genu` asta, dar, in ciuda a ceea ce au raspuns ceilalti adevaru e ca daca m-ar saruta o fata m-as balbai si nu as sti ce sa spun. Daca nu stiu ce sentimente am pentru ea, as fi cu ea cateva zile sa vad ce calitati are.

| RoCkKiD a răspuns:

Atat timp cat fata e atragatoare si baiatul e singur fara vreo relatie serioasa.slabe sanse sa prinzi unul care sa il saruti si sa zica nu.ai grija doar sa nu creada altceva si sa ii deschizi apetitul :-)