| anonima123123123 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Daca iubiti o fata cu adevarata de ce trebuie sa mai umblati si cu altele? Pentru ca nu va satisface ea toate pofte? Ca sa pareti "smecheri"? Am pus intrebarea de curiozitatae si in aceasta categorie pentru ca este cea mai cautata. happy

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca o iubea, nu o insela.

| h3r a răspuns:

Ăia care trebuie să stea acasă, așa fac. Pentru că își iubesc partenera și o văd doar pe ea pentru viitor!
Restul... restul nu iubesc și pleacă.

| Cristiann25 a răspuns:

Stii de ce? Pentru ca o viata am si vreau sa ma distrez.Da-le naiba de femei ca sunt miliarde nu trebuie sa stai dupa una singura!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Draga anonima, sunt de parere ca esti distrusa din cauza unui incident anume.

De trebuie sa bagi toti baietii in aceeasi oala? Te face sa te simti mai bine?

Si inca una: De unde stii cand un baiat iubeste cu adevarat si cand nu?

| irrumator30 a răspuns:

Barnbatii nu sunt creati sa fie monogami, ei sunt niste vanatori din fire, au nevoie mereu de prada proaspata. Ochii vad, inima cere... si voi ne provocati, prin tinutele sexy si ceea ce expuneti mai mereu sa inselam... asa ca nu va plangeti!

| NickName01 a răspuns:

Pentru că bărbaţii şi femeile sunt două specii cu totul diferite... happy

Pentru un bărbat, iubirea şi sexualitate se pot intersecta in puncte de maxim RESPECT faţă de ea (căsătoria ăprin excelenţă!) dar în rest, iubirea şi sexualitate deci, SUNT DOUĂ LUCRURI TOTAL DIFERITE şi contradictorii chiar (datorită lipsei de respect în tot ce presupune desfrânarea şi perversiunile spre exemplu)...

| NickName01 a răspuns:

Deşi cu toate aceste diferenţe, RESPONSABILITATEA MORALĂ în faţa Divinităţii este aceeaşi...

ROLUL ESENŢIAL în familie însă îl ocupă MORALITATEA femeii. Doar pentru că ea are exclusiv rolul de COLOANĂ VERTEBRALĂ a demnităţii familie, fără de care familia devine un loc care repugnă!

PRIMUL MERIT deci îl are ea, dar şi responsabilitatea suplimentară...

| MisterRip a răspuns:

Pai draga mea daca iubim o fata cu adevarat nu ne mai uitam dupa altele cel putin eu, daca se uita si dupa altele inseamna ca no iubeste. E impibil cand iubesti cu adevarat, dar sa te uiti si dupa altele. happy