| beiibii_4726 a întrebat:

Pentru baieti. voi de ce va inselati iubita?laughing) adica. am intalnit multi care erau cu vrei 4 impreuna. daca iubiti o fata numa cu ea trebuie sa ramaneti nu sa fiti cu alta saw altele.big grinbig grin.nu va poth intelege. deloc. intrebarea e. :de ce sunteti cu mai multe fete deodata daca iubiti doar 1?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca iubesti o fata nu o inseli!
nu stiu cum dracu se face ma.dar voi fetele mai mereu va alegeti numai,, golanasi de cartier,, care nu dau 2 bani pe voi.iar la final va intrebati de ce v-au inselat!
...in schimb sunt o gramada de tipi de treaba, care stau linistiti, si nu incearca sa se dea smecheri...dar voi niciodata nu vreti sa ii vedeti!

Apache
| Apache a răspuns:

@Yanna
nu neaparat, era o idee generala!

| Yannaa a răspuns:

Apache chestia pe care ai zis-o e o aluzie la tine?raised eyebrows

| harciog a răspuns:

Cea ce n-am inteles niciodata este de ce se crede ca dragostea adevarata trebuie sa fie impunere? Ea, nu ca trebuie, dar ar trebui sa fie intelegere totala si deci acceptarea "libertatii".

| MyLoLiPoP a răspuns:

Eu Team inselatlaughing)?