| Debb a întrebat:

Intrebare pentru baieti.

Cum va satisface o fata fara sa se culce cu voi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma satisface destul cand stau la o vorba si o cana de cacao cu ea laughing daca e sa fie daca nu asta e.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu n-ai auzit inca de PETTING?! Te poti simti super si te si pastrezi virgina, pana cand apare cel care merita sa fie "primul" penetrator cu tendinte orgasmatice!

| haiZI a răspuns:

Daca te referi la satisfacere sexuala fara ca si organele sexuale sa se impreuneze:sex oral reciproc in cazul meu.
Daca te referi la ce fac pentru a ma simtii bine cu o fata:mangaierile, imbratisarile, alinturile si saruturile sunt suficiente.Nu prea conteaza ce fac, atat timp cat sunt cu ea langa mine.

| Debb explică:

Da. Am auzit. Insa eu ma refer daca il poti satisface din priviri, soapte, atingeri gen.

| tauretee a răspuns:

Ma satisface doar sa ma uit in ochi ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin intermediul sufletului... daca sufletele intre ele se atrag sentimental atunci totul se insenineaza

| copiluldeplatina a răspuns:

Pai idea e ca nu prea ne satisface laughing eu unu nu as sta cu o fata daca nu ar vrea sa ma culc cu ea, pai pana la urma de ce sa stau sa ies cu ea prin parca sau mai stiu eu unde? asta e mentalitatea mea alti poate sunt altfel, poate pe alti ii satisface doar ca mege cu ei pe strada sau mai stiu eu ce...

| anonimus_9564 a răspuns:

Mar satisface dar eu nu vreau decit asta imi pare rau nu am raspuns ce intrebare proasta

| Tudor_4057 a răspuns:

Simplu iesi la o inghetata sau o masturbezi