| AleXasta a întrebat:

intrebare pentru fete... ce sa place la un baiat si ce urati? vot :*

5 răspunsuri:
| MaditsSaaa a răspuns:

Hei.fizic(prima oara ma uit la zambet:X)
Psihic(sinceritatea, sensibilitatea)

Urasc baietii care se dau mari si nu sunthee hee

| ღAnonimღ a răspuns:

"The One" as vrea sa fie atent cu mine, sa fie amzant, dragut (ca sa vreau sal cunosc mai bine), destept... sa nu fie gelos, sa nu aiba tupeu, sa nu fie nesimtit.

| Maria_8259 a răspuns:

Hey buna :*ioana:* mie una imi place la un baiat simtul umorului si sinceritatea... Iar lucrul pe care il urasc cel mai tare la ei ar fi tupeismultongue

| xDya a răspuns:

Buna Ioana.happypai mie la un baiat imi place. sinceritatea, simtul umorului, romantismul...shii urasc cel mai mult cand se da smecher pe langa alte fete.sau se da la ele.:-s asta e un lucru care ma cam deranjeaza putin la prietenul meu.happy se da smecher pe langa unele fete.shii sunt foarte geloasa.pe treaba asta.sad

| Nicolle_6100 a răspuns:

Buna.Mie imi place la un baiat sa fie sensibil, sincer si atent.happysi nu suport minciuna.