| KimY a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce va place la un baiat?batting eyelashes

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic in mod deosebit.Admir doar ansamblul nu fiecare elementlaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Imi plac tipii simpatici, bruneti (mi s-a pus pata de mult laughing ) si cu simtul umorului.

| Elena1234456 a răspuns:

@Flav, suntem fete descurcarete si facem noi rost de bani si din munca cinstita.Sa stii ca banii nu sunt TOTUL.

| Silvia a răspuns:

Îmi place dacă e rârâithee hee.

| Adela50 a răspuns:

Pai eu vreau de la un baiat sa se comporte frumos cu mine, sa nu ma jigneasca si atunci cand am nevoie de el sa fie ataturi de mine, sa pot sa plang pe umarului lui.
Cam asta imi place mie la un baiat, dar putini sunt asa cum vreau eu.

| Flav a răspuns:

Cum? La nici una nu conteaza banii pe care ii detine? Vai, vai, ce de-a fete minunate pe site-ul asta. Sunt coplesit!

| Flav a răspuns:

@Roxy - pentru ce-ai spus, prin care ai transpus o lauda, pe care ai dorit-o indirecta, esti doar una din fetele de duzina. Poti sa ai si piscina, sa arati ca si Pamela. Pur si simplu, ma lasi rece. Sa fii sanatoasa, si tu, si Mercedes-ul. Ciao.

| Victoria a răspuns:

Chipul frumos si personalitatea puternica.

| thegreatgatsby a răspuns:

Sa fie ingrijit, sa avem acelasi pasiuni, sa ma faca sa rad dar cand e nevoie sa fie si serios laughing sa ma faca sa ma simt bine.

| OanaG a răspuns:

Hmm...pai sa nu fie nici cel mai frumos baiat, dar nici sa-mi fie rusine cu el pe strada, dragut sa ne potrivim, sa fie simpatic, sociabil, sa ma faca sa rad cand sunt cu el, vreau sa fie gelos[imi dau seama cu adevarat daca ma iubeste, daca tine la mine]! Sa fie atent, prezentabil, elegant... off cate pretentii am de la un baiat laughing Tie ce iti place la un baiat?

| marrr a răspuns:

Sinceritatea, loialitatea, dragostea pe care mi-o ofera si sa ma simt bine langa elhappy Nu mi se pare nimic mai frumos, dragut, decat o imbratisare calda si venita din suflet... o strangere de mana foarte aprinsa.sa simt bataile inimii salehappy.

| Mjdolhfi a răspuns:

Un tip sincer, destept, normal [nu ca toti smecherasii de azi], iubitor si normal sa arate si bine, cel mai important e sa imi placa mie si sa ma faca sa ma atasez de el.

| Roxy a răspuns:

La varsta mea nu pot spune ca nu ma intereseaza fizicul ca as minti de ar ingheta dunarealaughing. am 16 anibig grin
Pai zambetul, si ochi. nu conteaza ca are muschi sau nuh.
Si la caracter sa tina pasu cu nebunia si umorul meubig grin
Flav! Eu nu vreau bani nici x5-uri deoarece am tot ce imi trebuie.si bani si masina promisa deja(un mercedes e class avangard). deci nu! noi suntem fete serioase care nu cauta bani si x5-uri in care sa fie plimbate...sau poate sunt pe aici dar asta e treaba lor.
Doar nu ma casatorec cu x5-ul sau masina, sau nu ma sarut cu x5-ul sau bani
Scz ca am zis si asta dar nu am putut sa tacbig grin

| liveincolors a răspuns:

Mie imi plac foarte mult baietii romantici, protectori, cu un aspect fizic cat de cat frumos.happy Tie?

| KimY explică:

Vreau cat mai multe raspunsurii!

| Petronela a răspuns:

Frumusetea, sinceritatea, simtul umorului si personalitatea puternica

Răspuns utilizator avertizat
| ana1234 a răspuns:

Sa se poarte cu mine incat sa ma simt foarte importanta

| doika a răspuns:

Pai la un baiatstraight face:->thinking ce pot sa spun caracterul...adevarul este ca conteaza si um pic aspectul fizic dar si caracterul in cea mai mare partebig grinlaughing

| Adelina_2192 a răspuns:

Un chip simpatic, un corp placut, simtul umorului si sinceritatea!
Am gasit toate acestea la prietenul meu si sunt foarte multumita de relatia noastra! Sper sa gasesti si tu ceea ce doresti si meriti!

| eveline_9271 a răspuns:

Imi plac tipii solizi, siguri pe ei, inteligenti, cu un punct de vedere si amuzantibatting eyelashes

| xdgirl18 a răspuns:

Depinde. mie-mi plac baieti cu par lung.Si nu trebuie sa aiba muschi imensi. dar tie?

| forchan a răspuns:

Depinde cat de romantica esti, dar de obicei: banii, burta si lantul de la gat

| eneeda a răspuns:

Ochii...si dupa ma uit la fund... iar ultima data la maini big grin

| doina98 a răspuns:

Sa m iubeaca tare tare si sa tina la mine mai mult ca la viata asa cum tine tatal meu la mamika mea...