| popescucarmen43 a întrebat:

intrebarea este destinata mai mult BĂIEȚILOR dar si fetelor.anul asta dau la liceu si am vazut pe Facebook un tip dragutt de la liceul unde ma voi duce(seminar)el e la pastoral (preoti, etc)dar PROBLEMA este ca intra a12a si a implinit de curand 18 ani,nu stiu ce caracter are dar dupa tot ce posteaza pe Facebook si comentariile lui,si dupa față pare un baiat care stie ce vrea de la viata dar si putin "smecheras"dar e OK,mi e teama ca ma va respinge pentru ca eu voi fi boboaca sau ca nu mi va acorda atentie, eu una imi doresc pe candva care stie ce vrea de la viata si mai matur, eu am 16 ani,mi e teama,daca si va bate joc sau imi va rade in nas doar pentru ca sunt gen o*copila*pentru el? nas vrea sa sufar, cum pot sa i atrag atentia, sa vb cu el? baieti un sfat va rog! si care sunteti si voi la vreun seminar numele meu pe Facebook e popescu maria carmen.VA ROG TRATATI CU SERIOZITATE!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De dezamagiri nu scapa nimeni

| mentholinks a răspuns:

Afla intai daca nu e homosexual. Multi preoti au aceasta meteahna.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Crezi ca cineva serios care stie ce vrea de la viata s-ar uita la tine? Nici sa scrii corect nu stii. Si mai zici si ca ai ramas corigenta la mate. Ca sa poti avea pretentii de baieti seriosi trebuie, in primul rand, sa fii tu o fata serioasa.

| Eduard196 a răspuns:

Lasa-i like-uri la tot ce posteaza, mai lasa-i si mesaj cateodata, si din astea o sa isi dea seama ca il placiwinking Dupa aceea daca te vrea si el o sa faca pasul cumva daca nu e prea timid sau cine stie. Dar tu incearca!

| popescucarmen43 explică (pentru Eduard196):

Eduard.ce parere ai daca as astepta liceul? ca sa nu zica cum gandesc unii ca, uite asta nici nu m-a vazut in viata ei si deja ma place, e gen wtf stii? astept liceul. daca mi da el.sau el cerere pe Facebook.dar totusi nu stiu daca am vreo sansa, sansele.sunt 0% pentru ca el pare matur, fizic..si eu mai copil de 13 ani la 16 ani...

| Eduard196 a răspuns (pentru popescucarmen43):

Iti faci prea multe probleme! Tu incearca ce ti-am spus! Daca ai 16 si el 18 nu iti face probleme ca nu e mare diferenta de varsta. Si oricum din curiozitate si tot ar putea sa te bage in seama daca continui sa faci asta si nu renunti usor! La liceu cand o sa te vada deja va va fi mult mai usor sa intrati in vorba daca deja va cunoasteti de pe Facebook. Asa ca lasa-i like la tot ce posteaza. Restul lasa-l pe el sa faca. O sa iti dea el mesaj cand o sa vada ca ii dai like-uri pentru ca o sa fie curios cu cine are de-a face. Poti face asta pana incepe liceulwinking

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Acolo pe la seminar sa v-o trageti, faceti pacate happy
Mai ales tu minora, el major, el asa mai smecheras, tu asa mai prostuta de fel, suna deja a gemete prin manastire pe acolo :]

| popescucarmen43 explică (pentru BlyeeetAK47):

Eu am pus o intrebare serioasa! daca nu poti raspunde serios nu mai comenta!

| Steam321 a răspuns:

Realy? este cam ilegal tu 16 el 18 nu prea merge dacă politia ar ști nu prea ar ieși bine pentru prietenul tău, sfatul meu este sa fii cu unul de 16 -17 ani apropiați de vârsta ta, și oricum ăla se uita după din alea de 20 de ani deci nu ai sanse sorry

| popescucarmen43 explică (pentru Steam321):

Daca ti-as spune ca se face preot si ca trebuie sa fie fecior....ai mai zice ca e "ilegal"? nu cred.laughing)dar oricum..nu cred ca am sanse sunt doar un copil pentru unu ca el..matur fizic

| Ioana990 a răspuns:

Nu.ti mai face sperante degeaba pentru ca o sa fii ranita