| Roxanamihaela25 a întrebat:

Bună...intrebarea mai mult pentru fete. De ce nu pot face sex oral fara a-mi fi scarbă? Tinand cont ca am acelasi partener de 2 ani.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Nu e vorba "scârbă", e vorba de fapt de o sensibilitate emoțională față de acest lucru. Plus, mai este vorba și de o ușoară forțare de a face ceva, și în mod involuntar, intervine starea de repulsie!
Părerea mea este, că dacă nu vă veți mai gândi la asta, o perioadă de timp nu mai faci nimic, la un moment dat, o vei face cu mare plăcere!
Dar, acum, numai de eșec veți avea parte!
Succes!

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-l sa foloseasca prezervativul!

| Andreeush a răspuns:

Îți provoacă scârbă prietenul tău sau el te obligă?

| Donsavas a răspuns:

Probabil că în acești doi ani ti ai presat tu mintea cu ideea ca intr o relație sexuala e nevoie de sex oral. Nu intotdeauna e asa. Depinde de relație.

| Emazio a răspuns (pentru Donsavas):

E obligatoriu, nu e nevoie. e ca si cum ai spune, putem facem sex si fara penetrare, sau stimularea clitorisului, sau saruturi, etc.

| Donsavas a răspuns (pentru Emazio):

În relațiile tale poate e o obligatie, nu si in a altora.

| Emazio a răspuns (pentru Donsavas):

Dupa ce faci sex mai vorbim, sau chiar as fi curios cum faci tu sex eliminand unul din elementele amintite de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa faci asa un lucru scîrbos numit sex oral.Foarte bine ca nu faci.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce e scarbos daca o faci persoanei iubite? laughing

| Emazio a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing e clar ce de calitate este sexul cu tine, tu esti dintre care cred ca daca doar o penetrezi ea o sa aiba orgasm

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ori nu-ti place sa faci, ori el iti provoaca scarba.
Dar daca il iubesti si vrei sa fie fericit, nu ti-e scarba de nimic.
Cand iubesti o persoana, o iubesti cu bune si rele. happy

| GirlOnline81 a răspuns:

Eu nu înțeleg chestia asta cu " sex oral fără a-mi fi scârbă" atunci când e vorba de partenerul tău, de persoana pe care se presupune ca o iubești cu toată inima... sau nu?

| WeebGodAkane a răspuns:

Penisul provoaca un fel de opus al hormonilor atractivi, daca il incerci pe al meu de exemplu o sa iti placa sa-mi faci sex oral avand in vedere ca al meu e cum sa zic pe romaneste, atractiv