| VrRoss798 a întrebat:

La ce e benefic sexul oral? Ce plăcere aduce? Mi se pare cea mai mare scârbă posibila ținând cont de faptul că gura o folosești pentru a bea apă și a mânca.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o senzatie de placere si atat.
Nu as spune ca-i benefic decat pentru cel care primeste dar este injositor si totodata scarbos.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e satisfactia umana, ciudat mi se pare oral sa bagi limba in organul dansei, e o bucata de carne umeda fara gust interesant

| Crackman a răspuns:

Placere si excitare

| 1997onur a răspuns:

însfărșit un om adevărat care a înțeles cu adevăra ca cu gura nu se face așa mizerie. Ce beneficii să aducă așa ceva frate? laughing)) laughing))) îi vezi pe oraliști că începe cu beneficiile acum laughing)))) laughing))) deja mi-e scârbă.

| VrRoss798 explică (pentru 1997onur):

Și când vezi multe fete ca îl prefera te apuca o scârbă să îți mai faci relație laughing

| 1997onur a răspuns (pentru VrRoss798):

Nu am treaba cu fetele pe care ii preferă pe așa băieți care le da sa facă oral și ele acceptă este treaba la acele fete ce fac cu gura lor și viață lor.

Iar despre mine eu îl am pe Dumnezeu și munca mea și Dulciurile mele și TPU nu vrea în viața asta nicio relație

| FredericChopin a răspuns:

Și urină ce e apa filtrata prin rinichi APA BIO :-)

| FredericChopin a răspuns:

Mie personal îmi aduce o plăcere o plăcere ce nu poate fi descrisă și când îi fac și când îmi face deci e e cool rău incear ca măcar așa de forma vezi dacă ți place mai întâi etc

| Anonim67377882 a răspuns:

Cred ca e terapeutic pentru unele persoane.
Pentru cel ce primeste se simte ca un zeu si doar el conteaza. Iar pentru cel ce ofera e ca un fel de eliberare.
Spre exemplu sotia poate fi stresata de la munca deoarece a trebuit sa fie in control toata ziua si se elibereaza lasandu-l pe El sa se "ocupe de treaba".
Tine de multe chestii cum ar fi educatia-traumele din copilarie-perversitatea-curiozitatea.

Natura umana sexuala este scarboasa de felul ei, sexul oral deja nu mai e considerat un tabu si asta e ceva considerat destul de light. Este o norma si trebuie sa te obisnuiesti cu asta. Pentru ca 96% din femei fac si probabil 60-70% din barbati.

| VrRoss798 explică (pentru Anonim67377882):

De ce trebuie sa faci? Durează mai mult actul sexual in sine?

| VrRoss798 explică (pentru Anonim67377882):

Sper să găsesc o femeie din acele 4% care nu fac laughing