| danyella_5246 a întrebat:

iubesc un baiat de cand eram cls I si acum un an m-am culcat cu el pentru prima oara. a fost primul baiat din viata mea.il iubesc enorm de mult dar ma evita total.cum sa fac sa simta si el ceva pentru mine? va rog sa imi dati sfaturi. pupi

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Fetita ingusta la minte ce esti,tu te-ai culcat cu unul fara sa-l cunosti deloc.
ai mentionat ca iubesti,dar nu si ca esti iubita.
daca te evita,e clar,nu simte nimic pentru tine,si si-a batut joc de o naiva ca tine.
dragostea cu sila nu se poate, din pacate.
evita-l! si nu te mai injosi, bagati-va mintile alea in cap!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Este bine, pina te mariti mai o sa ai 20...

| alina44 a răspuns:

Cand te`ai culcat cu el nu ti-ai dat seama ca te evita? Nu prea ai ce sa-i faci,nu-l poti obliga sa te iubeasca. e decizia luihappy acum,probabil,pe langa faptul` ca regreti ca nu te iubeste, regreti si ca te`ai culcat cu el iar el nu te baga in seama. acum, asta e. nu prea ai ce sa faci. eu te-as sfatui sa incerci sa uiti tot chiar daca e greusad ai grija de tine pe viitor:*

| Fericire04 a răspuns:

Poi. e destul de dificil sa dau un rapsuns la intrebareaa ta.pentru ca nu ai zis nimic de el. daca e baaiat "bun sau "rau". ceva gen.care doar a vrt sa puna mana pe ttinee si de aceea acum te evita total.Cum sa faci sa simta si el ceva pentru tine? At cand te`ai culcat cu el nu erati intr-o relatie? Din cate spui uh se pare ca nu aveati o relatie cand te`ai culcat cu el.si probabil asta e problmea.de aceea te evita.sigur e dureros.dar daca nu tine la tine.si ai fost doar o aventura pentru el.dupa ce ati facut`o te-a lasat.

Parerea mea este sa incerci sa uiti de el.daca el nu te mai baga in seama in ciuda faptului ca ati consumat un act sexual. ceea ce ar trebui sa fiee important pentru el happy big grin si ar fi imp pentru el. daca ar tine la tine si nu ar fi vreun golan.care cauta doar sex,

Funda?:X