| Larissaa1000 a întrebat:

iubesc un baiat si el nu stie asta, stam foarte departe unul de altul ( din alte orase complet diferite si judete tot diferite) ..cum sa fac sa ii zic ca il iubesc? adica mno, el nu raspune la mesaje e fb daca ii zici "salut" nu iti raspunde

deci cum sa fac sa ii zic ca il iubesc?

Funda :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu conteaza daca el iti raspunde sau nu. Spune-i simplu si direct si gata, scapi de acest gand!

| girlpoisson555 a răspuns:

Bună. În primul rând cum ți-ai dat seama că îl iubești dacă el nu îți răspunde la mesaje pe facebook? happy
În al doilea rând. dacă îi scrii mereu doar "salut" categoric nu o să îți răspundă. Așteaptă să vă mai lărgiți orizonturile adică să mai discutați și dupa poți aduce în discuție faptul că îl iubești. Și poți să i-o spui pur și simplu, fără texte uriașe sau explicații retorice. Încă ceva, distanța înseamnă foarte puțin atunci când o persoană înseamnă mult pentru tine. Multă baftă. happy