| Anny456 a întrebat:

Iubitul nu imi mai trimite niciun mesaj dar daca ii trimit eu imi raspunde (stam in orase diferite). Nu stiu ce sa fac. Va rog mult fara raspunsuri rautacioase. Eu chiar il iubesc foarte mult.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca are treaba.Doar nu o sta la cheremul tau toata ziua.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat atractia cat si sentimentul de iubire trebuie sa fie in mod obligatoriu RECIPROC. Iti raspunde dintr-un motiv cat se poate de simplu si banal, o face din "obligatia" omului civilizat si bine educat. Este realitate trista, incontestabila, pe deplin....adevarata.

| seth2016 a răspuns:

Maine nu-i mai da mesaj si vezi ce se intampla.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

S-a plictisit. Poate distanta si faptul ca nu va vedeti este o cauza.
Iti sugerez sa il lasi in pace si sa incepi sa cunosti si alti baieti.
Daca iti da mesaj bine, daca nu, treci mai departe.
Cunoaste altii

| Lands0fMancunia a răspuns:

Transfera-i euroi ca nu are mesaje.

| Anny456 explică:

Pai de vreo 3 zile nu i-am mai dat niciun mesaj