| Robert15 a întrebat:

Iubesc o fata de 4 luni. Stam in orase diferite, o iubesc enormsad as vrea sa o am langa mine macar 1 minut. Sa o uit nu pot, dar nici nu vreau...Ce este de facut sad as vrea niste sfaturi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De multe ori un minut este foarte mare. Nu exista relatie de la distanta, exista doar iluzie si speranta. Nu exista iubire la fara frecventa.

3 răspunsuri:
| AnonimBoy1999 a răspuns:

Sal eu iubesc o fata din clasa I ba nu nici nu eram la scoala.Am vazut-o se juca cu un iepure cand veneam cu tata de la peste cand aveam vreo 5 ani, iar la 6 ani am mers la scoala, mare chestia ca picat cu mine in clasa acum o iubesc sunt pe a 7-a si tot nu am avut curajul sa ii zic as fi vrut macar cateva secunde so ating pe umar sau ea pe mine de mana macar sa stau langa ea.
Totusi continui so iubesc si nu ma las pana nu-mi fac curaj sai zic.Deci incearca sa te apropii de ea si fa-ti curaj(cum incer eu de ani de zile sa fac) Zi asa : Buna(Numele ei), sti eu tin mult la tine din prima zi din care team vazut...ai vrea sa fim prieteni?
Incearca eu tot incerc si nu reusec poate tie-ti merge.

| Robert15 explică (pentru AnonimBoy1999):

Stie ca o iubesc, ne intelegemfoarte bine dar imi este foarte greu fara ea sad o iubesc enorm

| Robert15 explică:

Stie ca o iubesc.Suntem foarte apropriati, dar imi este foarte greu fara ea sad