| IONel56 a întrebat:

Buna, iubita mea e virgina, (nu a avut nici un contact sexual )am inceput sa o penetrez bagandu-i degetul in vagin. După am început sa îl introduc si anal dar era foarte strimt ca nici degetul nu încăpea. E normal?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca vrei sa-i bagi degetul in anus, foloseste unguent. Dar atentie sa fie ceva care nu irita. La anus trebuie multa lubrifiere.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ai vrea? Sa aiba anusul cat o galeata? Baga-ti si tu degetul in anus sa vezi cum este. Stramt sau larg?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca orificiul anal este FOARTE stramt si asa este NORMAL sa fie. Muschii sfincterului anal trebuie sa inchida perfect anusul pentru a impiedica orice fel de scapari ale materiilor existente in colon, chiar si in cazul in care materiile fecale au o consistenta foarte apoasa.

| alexandruanghel a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dacă faci sex anal, anusul usor usor se largeste?

| DaTRoll a răspuns (pentru alexandruanghel):

Da

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alexandruanghel):

La anus trebuie multa lubrifiere.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| MihaiNicu23 a răspuns:

La anus e normal ca e ceva mai stramt acolo.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Si cand te-ai trezit: cat era ceasul? laughing laughing laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Normal ca era stramt. Gandeste-te ca vaginul se poate lubrifia pe cand anusul nu. Cred ca stii la ce ma refer.