| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu este fostul iubit al surorii mele. tin la el enorm iar el inca o iubeste si spera sa se impace cu ea dar ea isi bate joc de el! Ea nu stie ca eu sunt cu el si nu stiu ce sa fac! Daca ma puteti ajuta! Merci!:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ai facut bine, daca tu il vrei pe el si el pe tine, atunci iubiti`va si nu va uitati in gura lumii sau a surorii tale. Ea nu a stiut sa`ll tina langa ea, degeaba il vrea inapoi acum.Eu iti urez bafta, o sa treci peste asta, si sora ta la fel.Iti zic din experienta, prietenul meu e fostul prieten al unei amice.nu era sora, dar tot era cevahee hee

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, nu stiu daca ai procedat bine ca te-ai bagat tocmai cu fostul iubit la suriorii tale... dar daca tii la el enorm, ajuta-l sa o uite pe sora ta.Cine stie, poate si ea mai are sentimente pentru. el dar nu si le arata.
Se pare ca el inca isi face sperante cu ea. Ori alegi a il lasi sa iti cauti alt prieten care sa aiba ochi doar pentru. tine, din pacate e posibil ca el sa se fi bagat cu tine sa ii faca ei in ciuda, poate el spera ca tu ii vei zice surorii tale, sau cine stie, poate te place cat de cat.
Sau alegi sa ramai cu el si sa fi alaturi de el pana nu va mai tanji dupa sora ta, pe care din cate spui tu, o iubeste inca.
Nu stiu, poate ar fi bine sa ii zici surorii tale sa nu afle din alta parte si se va supara poate pe tine. Oricum daca isi bate joc de el se poate sa nu tina deloc la el, asa ca nu cred ca s-ar supara ca esti cu el.

| Daiana_1431 a răspuns:

Nu cred ca ar mai trebui sa mai continui cu el, sunt atatia baieti, nu are rost sa ai discutii cu sora ta. plus de asta de ce mai stai cu el cand el spera la sora ta, probabil te simti incomfortabil. parerea mea este ca il vei gasi pe cel potrivit ls momentul respectiv happy Bafta!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Denisa tu de cand ai sora?straight faceraised eyebrowsNu aveai un fratior mai mic? Astept raspuns.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Nu, nu stiu. dar tu stii cine sunt?
Lasa un mesaj privat cu id. ul tau... vreau sa vorbim despre anumite chestii.

Răspuns utilizator avertizat
| roxy_2350 a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu sora ta si sa ii spui si de sentimentele tale fata de el, dar si de sentimentele lui fata de ea. ea poate mai tine la el si poate din orgoliu nu se impaca si face glume pe seama lui. oricum odata si odata tot afla si mai bine e sa afle de la tine decat de la altii. nu ai de unde sa stii, poate nu se mai impaca, dar daca sentimentele sunt aceleasi de ambele parti eu zic ca ar fi frumos sa afle si sora ta de ale lui.

| Molly1 a răspuns:

Lost In Your Smoke™ nu stii chiar totul despre mine!

| bestia a răspuns:

In primul rand, este imoral sa ai o relatie cu fostul iubit al surorii tale, indiferent cum se comporta ea cu el... Mai ales ca tu stii ca o iubeste. Din aceasta ecuatie, numai tu iesi sifonata. Ei nu ii pasa, pentru ca nu are sentimente pentru tipul in cauza, el o iubeste si spera sa se impace cu ea, iar tu tii la el. Do the math again! Uite care este ideea : renunta la el, pentru ca in momentul asta, te lasi calcata in picioare si de catre tine insati, si de catre el. Iti place sa stii ca in timp ce te mangaie se gandeste la sora ta? Daca da, esti masochista. Daca nu, renunta la el acum, si incearca sa musamalizezi povestea pe cat posibil. Toate cele bune!