| Loredana96 a întrebat:

Buna,iubitul meu mi-a daruit ieri un ceas exact ca asta http://www.okazii.ro/.......html,doar ca e un pic largut.si uitati-va la structura lui,nu ii pot face nimic.Dar ceasul e scump,daca nu il voi purta va crede ca nu imi place.Si daca ii voi spune ca mi-i mare lui ii va parea rau.Ceasul costa 120 roni in plus eu sint din Moldova.
Si mai am o problema,fostul meu deja de 1 an nu ma poate uita,iar eu nu pot uita raul care mi l-a facut.Imi da si el cadouri bratari,inele dar eu nu am nevoie de cadouri am nevoie de dragoste si intelegere ceea ce el nu mi-a oferit.Dar actualul intotdeauan e alaturi de mine.Nustiu cum sa fac,dar sa raminem prieteni.Pentru ca fostul cu actualul sint 'cei mai buni prieteni'.
Fostul nu mi-a spus ca vrea sa fim iarasi impreuna.Dar eu imi dau seama singura dupa comportament,si nu stiu ce sa fac:((

Răspuns Câştigător
| Criiiis a răspuns:

E si ce are daca ție larg oricum ceasuri nu trebuie sa stea strâns pe mana si decembrie sale pierzi pe băiatul actual daca ai zis ca te asculta si iți e alături și sale ai pe celălalt trebuie sa fi proasta scuze dar nuush cum sa mă exprim altfel...deci ramai cu actualul

2 răspunsuri:
| Silvya18 a răspuns:

Va fi mai bine daca ii zici cum este, decit sa pierzi ceasul sau altceva sa se intimple.
Ramii cu cel de care iti place mai tare, nu e vorba in cadouri ci in sentimente happy

| secsilicioasa a răspuns:

Frumos cadou! Poi ignora-l pe fostul si da-i de inteles ca nu vrei sa mai fie nimic intre voi.si sa nu iti mai ofere cadouri! fii ferma pe pozitii!