| DariaSofia95 a întrebat:

happy Iubitul meu se joaca mereu cu mine si ma atinge acolo jos, si imi place, dar eu nu stiu ce as putea sa-i fac lui si cum sa ii ating penisul ca sa il fac si pe el sa simta placere. Va rog mult, sa imi dati niste sfaturi, serioase. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ChrystenD a răspuns:

happy tu trebuie sa fi pregatita si constienta ca si acesta e un pas mic in relatia voastra sexuala, daca iti face placere si vrei si tu sa ii oferi aceeasi placere il poti atinge in zonele intime, sau saruta pe gat cu pasiune mai stiu eu thinking doar ca ai grija cat insisti asupra atingerilor, pentru ca poate va intelege altceva

7 răspunsuri:
| RikudōSennin a răspuns:

Mai intai i-o scarpini deschizi slitu ii faci laba si i-o iei in gura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il saruti sau il musti usor de gat, apoi il prinzi de aparat.

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Nu trebuie sa i atingi... puta.rolling on the floor Scuze de expresie, Ma rog. Tu doar trebuie sa fi nu stiu...satisfacuta. Iar tu doar i bagi mana in panaloni. Nu acolo. Si sa aiba chiloti pe el! happy Sper ca ti-am fost de ajutor

| DariaSofia95 explică:

Mentionez ca eu sunt virgina, el nu mai e, dar are rabdare cu mine si nu ma preseaza si nu ma obliga sa fac nimic din ce nu imi doresc pentru ca ne iubim mult, insa vreau sa il ating acolo jos si sa il fac sa simta placere si nu stiu cum...big grin

| DariaSofia95 explică:

Nu asta era ideea! laughing Sorryy!laughing

| ChrystenD a răspuns:

happy trebuie sa intelegi ca si acesta e un inceput al vietii sexuale, poti sa ii oferi atingeri senzuale dar cu masura fiindca pot fi interpretabile happy sper ca am fost de ajutor

| Teodor1998 a răspuns:

Mda...
Esti tare, acum stie toata lumea ca ai facut... ce ai facut.
Esti fericit?