| Username1234Marius361 a întrebat:

fata de care imi place a inceput sa se apropie de mine dar ea este deja intr o relatie cred ca au aparut probleme in paradis si vrea sa se desparta de iubitul ei si sa ma ia pe mine ca iubitul ei nu stiu dati-mi sfaturi mai ales voi fetelor

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti incerca, dar dupa ce se despart.
Depinde si cati ani ai, n-o prea vad ca fiind o fata prea stabila si `la casa ei` dar nu se stie, poate tu vei fi diferit pentru ea.

| AndCat26 a răspuns:

Ce sfaturi sa.ti dam?

| Username1234Marius361 explică (pentru AndCat26):

Oricare sa ma apropri sau sa stau la distanta chestii din astea

| Username1234Marius361 explică:

Adica sa ma aprori sau sa stau deoparte si chesti din astea si am nevoie de ajutor